Vzduchovka NORICA Spider GRS Camo 4,5mm Vzduchovka NORICA Spider GRS Camo 4,5mm 1 Vzduchovka NORICA Spider GRS Camo 4,5mm 2 Vzduchovka NORICA Spider GRS Camo 4,5mm 3 Vzduchovka NORICA Spider GRS Camo 4,5mm 4
Zľava 10%
Top kvalita

Vzduchovka NORICA Spider GRS Camo 4,5mm

Kód produktu: 111.15.402
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
233.90 € s DPH 259.00 €
  • Prapracovaná pažda do najmenšieho detailu
  • Dostupné náhradné diely a spoľahlivý záručný a pozáručný servis
  • Vysoká kvalita opracovania všetkých dielov
  • Ľahká a nenáročná na údržbu
  • Európsky výrobca s tradíciou od roku 1917
  • Značka je s úspechom predávaná vo viac ako 50 krajinách sveta

Vzduchovka Spider Camo má pažbu v kamuflážnom prevedení. Nespornou výhodou GRS piestu sú podstatne menšie otrasy pri výstreloch v porovnaní s bežnými pružinovými vzduchovkami. Jedinečná a výkonná vzduchovka za super cenu. Vzduchovka NORICA Spider GRS CAMO so systémom GRS zaujme predovšetkým svojou camo pažbou a vysokou odolnosťou proti poškriabaniu. Samozrejme ako všetky plastové vzduchovky, tak rovnako aj táto je ľahká na údržbu. Kompenzátor a protinárazová gumená botka vám pri výstrele dodajú pocit istoty a konečne sa nemusíte obávať neprimeraných spätných rázov. Pri tomto modeli je dusíkový piest nahradený pružinou. Samozrejmosťou je aj automatická poistka a svetlovodné mieridlá.

Technická špecifikácia:

Kaliber 4,5 (.177)
Hmotnosť 3000 g
Dĺžka hlavne 484 mm
Celková dĺžka 1170 mm
Úsťová rýchlosť 330 m/s
Energia 15 J

Recenzie produktu Vzduchovka NORICA Spider GRS Camo 4,5mm

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore