Opakovacia guľovnica BERGARA B-14 EXTREME HUNTER

Kategória: Zbrane BERGARA
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
1 190.00 € s DPH
  • Prepracovaná pažba
  • Citlivá spúšť
  • Vybavená závitom na konci hlavne 
  • Integrované úchyty na remeň

Túžba priniesť na trh kvalitné a spoľahlivé zbrane je cieľom každej spoločnosti na výrobu zbraní. Španielska spoločnosť Bergara poskytuje kvalitu a precíznosť pre všetkých skutočných lovcov a súťažných streľcov. Úroveň remeselného spracovania prekonáva všetky ostatné zbrane na trhu. 

Nová prepracavaná pažba je potiahnutá kvalitnou povrchovou úpravou. Polymérová pažba je vyrobená z polyméru vystuženého sklenenými vláknami a dokonalej kamufláže Bergara. Počas procesu formovania sú pevné oceľové stĺpiky vložené a trvalo zalisované. SoftTouch povlak dodáva pažbe kvalitný pocit, ktorý sa dá ľahko použiť aj v drsnom počasí.

Séria EXTREME predstavuje pušky so štandardizovanými funkciami pre vyššiu efektivitu výroby a montáže dielov – poskytuje špičkový výkon za priaznivé ceny, ktoré sú dostupné pre širokú škálu strelcov. Hlavne z nehrdzavejúcej ocele Premium 416 od spoločnosti Bergara prechádzajú patentovaným procesom kovania vo fabrike Bergara v Španielsku. Potom v továrni Bergara v USA dostane hlaveň povrchovú úpravu Cerakote Sniper Grey a je spojená s našou patentovanou pažbou Bergara.

Všetky pušky EXTREME sú schopné streľby pod 1,0 MOA alebo menej na 100 yardov s použitím streliva továrenskej kvality.

Technické parametre: 

Kaliber Stúpanie Priemer hlavne Hmotnosť Celková dĺžka Dĺžka hlavne Kapacita zásobnika 
6,5 Creedmoor 1:8 16,6 mm 2,9 kg 95 cm 46 cm 3+1
308 Win. 1:10 16,6 mm 2,9 kg 95 cm 46 cm 3+1

Recenzie produktu Opakovacia guľovnica BERGARA B-14 EXTREME HUNTER

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore