Broková kozlica FAIR SLX 600 GOOSE Camo

Kategória: Zbrane FAIR
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
1 629.00 € s DPH
  • Druhý najväčší výrobca brokovníc na svete
  • Tradícia od roku 1971
  • Založená Isidorom Rizzinim
  • Široký výber zbraní za dostupné ceny
  • Ročná produkcia 25 000 zbraní

Fair sa zameriava na výrobu poľovníckych ale rovnako aj športových zbraní, ktorá sa riadi tradíciou storočnej talianskej výroby s moderným dizajnom za dostupné ceny. Ručná práca na každej zbrani bez ohľadu na jej cenu alebo cieľový trh.

Každá zbraň prejde C.I.P certifikátom. Všetky brokovnice FAIR sú vyrobené z kvalitných drevených častí pokročilými mechanickými časťami, ktoré nájdete od štandardných kusov až po vzácne brokovnice vyrobené na zákazku. Laserové gravírovanie prebieha v 3 úrovniach pre čo najdokonalejší výsledok. Možnosť výmeny hlavní pri brokových kozliciach a zachovaní kalibru. Môžete mať dve hlavne a jednu baskulu. Chcete gravírovanie podľa vašich predstáv? Žiadny problém! FAIR ponúka gravírovanie na zákazku.

Modely FAIR SLX 600 GOOSE a SLX 600 GOOSE CAMO sú dostupné v kalibroch 12/76 a 20/76 magnum s možnosťou voľby v komore SUPER MAGNUM v rozmeroch 12/89.

Obe sú dodávané s hornou lištou 11 mm s rebrovaným vetraním, mieridlá so svetlovodných vlákien a gumenou botkou. SLX 600 GOOSE CAMO je celá potiahnutá maskovaním pre lepšie maskovanie. FAIR SLX 600 je broková kozlica v kalibri 12/76 magnum. Je spojením vynikajúceho streleckého výkonu s exkluzívnym dizajnom talianskeho výrobcu. Spoločnosť FAIR ako prvá začala vyrábať hlavne tohto modelu kryogénnou úpravou.

Tento spôsob opracovávania hlavní zaručuje ich väčšiu stabilitu, kedy sa vibrácie pri a po výstrele rovnomerne šíria po celom povrchu hlavni. Táto úprava má taktiež veľký vplyv pri transporte tepla čím je hlaveň odolnejšia voči prehrievaniu. Hlavne opracované kryogénnymi procesmi majú dlhšiu životnosť , ľahšie sa čistia a sú odolnejšie voči korózii.

FAIR je jedna z najznámejších značiek zbraní v Európe ale i vo svete preslávená svojou spoľahlivosťou a odskúšaná spokojnými poľovníkmi a športovými strelcami. 

Parametre:

  • Kaliber: 12/76 - 12/76, 20/76 - 20/76
  • Váha: 3250 g 12/76, 3050 g 20/76
  • Dĺžka pažby: 368 mm
  • Čoky: TC XP50 5
  • Dĺžka hlavne: 76 cm

Recenzie produktu Broková kozlica FAIR SLX 600 GOOSE Camo

Ladislav
topka som spokojny
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore