Broková kozlica FAIR SLX 800 Prestige Xlight

Kategória: Zbrane FAIR
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
2 169.00 € s DPH
  • Druhý najväčší výrobca brokovníc na svete
  • Tradícia od roku 1971
  • Založená Isidorom Rizzinim
  • Široký výber zbraní za dostupné ceny
  • Ročná produkcia 25 000 zbraní

Fair sa zameriava na výrobu poľovníckych ale rovnako aj športových zbraní, ktorá sa riadi tradíciou storočnej talianskej výroby s moderným dizajnom za dostupné ceny. Ručná práca na každej zbrani bez ohľadu na jej cenu alebo cieľový trh.

Každá zbraň prejde C.I.P certifikátom. Všetky brokovnice FAIR sú vyrobené z kvalitných drevených častí pokročilými mechanickými časťami, ktoré nájdete od štandardných kusov až po vzácne brokovnice vyrobené na zákazku. Laserové gravírovanie prebieha v 3 úrovniach pre čo najdokonalejší výsledok. Možnosť výmeny hlavní pri brokových kozliciach a zachovaní kalibru. Môžete mať dve hlavne a jednu baskulu. Chcete gravírovanie podľa vašich predstáv? Žiadny problém! FAIR ponúka gravírovanie na zákazku.

Lovecká broková kozlica s jemnou pozlátenou rytinou s loveckým motívom, pozlátenou spúšťou. Americká pažba z výberového dreva, ošetreného patentovaným postupom OPTOWOOD.  Táto nová séria modelov SLX 800 bola vyvinutá tak, aby uspokojila potreby tých lovcov, ktorí požadujú elegantnú a rafinovanú zbraň. Brokovnica FAIR SLX 800 Xlight Prestige sa vyrába v kalibrov 12/76 a 20/76. Baskula je z ušľachtenej ľahkej zliatiny. Hlavne s hladkým vývrtom sú spojené blokom z nehrdzavejúcej ocele a postrannými lištami, a uzamknuté posuvným klinom. Na chrbte hornej hlavne je tradične priečnymi drážkami zdrsnená lišta s muškou s červeným svetlovodným vláknom nad ústím. Extrakciu prázdnych nábojníc zaisťuje automatický vyhadzovač.

SLX 800 Xlight sa dodáva so sadou siedmych čokov. Hladké sklápanie hlavné zaisťujú oceľové čapy v bokoch baskule. Bicí mechnismus je ovládaný jednospoušťou a zaistený poistkou na chrbte rukoväti. Poistka je vybavená priečne posuvným posúvačom, umožňujúcim voľbu poradia odpálenia náboja v hornej alebo spodnej hlavni. Pažba je vyrobená z tradičného a kvalitného tureckého orecha.

Dĺžka hlavné 71 cm, voliteľne 68 alebo 76 cm, sada 7-mi výmenných choke, voliteľná jednospoušť. Zbraň je skúšaná aj na oceľové broky.

Parametre:

  • Kaliber: 12/76 - 12/76, 20/76 - 20/76
  • Váha: 2800 g 12/76, 2600 g 20/76
  • Dĺžka pažby: 368 mm
  • Čoky: TC XP50 5
  • Dĺžka hlavne: 68 cm, 71 cm, 76 cm

Recenzie produktu Broková kozlica FAIR SLX 800 Prestige Xlight

WERIS
velka spokojnost s touto znackou nakolko mám od nich viac zbrani a nemenil by som pretože je to znacka zbrani na vysokej urovni,tento model ktory vlastnim je ozaj to a moze vrelo doporucit
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore