Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii. OK
Tip na darček
Zľavy
Bazár
Galéria
Fotogaléria3D fotogalériaVideogaléria
Blog
Rady a tipy
Veľkoobchod
Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Termovízia FLIR LS-XR

Termovízia FLIR LS-XR - PO1253 Termovízia FLIR LS-XR
Kategória: Termovízie FLIR
Cena: 3850.00 s DPH
6390.00 € (-40%)
Kód produktu: PO1253
EAN: 812462020379
Dostupnosť: dostupný
Záručná doba: 2 roky(ov)
Hodnotenie:
ks:
Termovízia FLIR LS-XR - PO1253 Termovízia FLIR LS-XR Termovízia FLIR LS-XR - PO1253 Termovízia FLIR LS-XR Termovízia FLIR LS-XR - PO1253 Termovízia FLIR LS-XR Termovízia FLIR LS-XR - PO1253 Termovízia FLIR LS-XR Termovízia FLIR LS-XR - PO1253 Termovízia FLIR LS-XR Termovízia FLIR LS-XR - PO1253 Termovízia FLIR LS-XR Termovízia FLIR LS-XR - PO1253 Termovízia FLIR LS-XR Termovízia FLIR LS-XR - PO1253 Termovízia FLIR LS-XR
0 0
Parametre produktu
Videá
Odporúčané doplnky

Kompaktná ručná termovízna kamera mimo hunting sériu od FLIR-u. Kamery LS-série sú cenovo najdostupnejšie kamery z ponuky ručných bezpečnostných kamier FLIR. 

Nová termovízna kamera FLIR LS-XR je inovovaná verzia termovízie FLIR LS64. Medzi jej hlavné inovácie patria vylepšené rozlíšenie LCD displeja, rozšírený rozsah zoomu (až 8 x) a obdivuhodná detekčná vzdialenosť až 3000 m.

Termokamera FLIR LS-XR je prioritne určená pre policajné a bezpečnostné zložky, no vďaka jej jedinečným vlastnostiam si nájde uplatnenie aj v poľovníctve a vo verejnom sektore. Umožňuje každému používateľovi jasne vidieť aj v úplnej tme a za každého počasia, cez prach, dym alebo proti silnému protisvetlu. Môžete sa prechádzať nerovným terénom mimo ideálnu trasu za súmraku, pred zotmením alebo aj za úplnej tmy a popritom môžete objavovať nočné zvieratá, ktoré si ostatní členovia vašej skupiny nevšimli. Alebo môžete ľahšie a rýchlejšie objaviť miesto, kde sa nachádza postrelené zviera. Táto termovízia vám tiež umožní pozorovať voľne stojacu zver vo vysokej tráve, alebo čiastočne ukrytú v kríkoch aj počas dňa.

LS-XR je vybavená nechladeným bezúdržbovým mikrobolometrovým snímačom. Disponuje tiež vyspelým kamerovým softvérom, vďaka ktorému poskytne užívateľovi ostré snímky (rozlíšenie 640 x 480 pixlov) vo výbornej kvalite a to cez deň aj v noci. Termovízia má objektív s priemerom 35 mm, objekt s veľkosťou človeka dokáže detekovať na vzdialenosť až 1140 m. FLIR LS-XR disponuje tiež 8-násobným elektronickým plynulým zväčšením. Kompaktný prístroj s hmotnosťou len 340 g (aj s batériami) je ideálny na každodenné použitie, ovládaná je pohodlne jednou rukou prostredníctvom tlačidiel v hornej časti zariadenia. Spúšťací čas termovízie je menej ako 1,5 sekundy, takže je hneď po zapnutí pripravená na použitie.

Vďaka stupňu ochrany IP67 a pracovnej teplote od -20°C do +50°C je táto termovízia vhodná aj do extrémnych podmienok. FLIR LS-XR má zabudovaný laserový ukazovateľ na rýchle a bezpečné označenie podozrivej osoby alebo predmetu v tme. Jedinečná funkcia InstAlert zvýrazní najteplejšie časti sledovaného priestoru červenou farbou. Vďaka tomu je ľahké v termovíznom obraze rozpoznať teplejšie (živé) predmety. Napájaná je Li-ion batériou a v operačnom režime vydrží viac ako 5 hodín.

Technická špecifikácia:

FOV (zorné pole): 18° x 14° NTSC
Priemer objektívu: 35 mm
Štartovací čas: menej ako 1,5 sek
Spektrálne pásmo: 7,5 - 13,5 μm
Tepelná citlivosť: < 50 mK @ f/1.0
Typ detektoru (jadra): 640 x 512 VOx Microbolometer
Spracovanie obrazu: FLIR vlastné digitálne zvýraznenie detailov
Vstavaný displej: LCD 640 x 480
Digitálny plynulý zoom: 2 - 8 x
Video výstup: Áno, prostredníctvom pribaleného USB kábla
Obnovovacia frekvencia videa: < 9Hz NTSC / 30 Hz
Polarita obrazu: teplá biela / teplá čierna / InstAlert
Napájanie: interná batéria Li-Ion Cell
Operačná životnosť batérie: viac ako 5 hod
IP štandard: IP-67, ponorné
Operačná teplota termovízie: -20°C až +50°C
Operačná teplota lasera: -10°C až +50°C
Teplota skladovania: -40°C až +60°C
Odolnosť voči pádu: z výšky do 1 m
Hmotnosť: 340 g
Rozmery: 17 x 5,87 x 6,2 cm
Detekčná zóna (osoba 1,8 x 0,5 m) 1140 m
Detekčná zóna (objekt 2,3 x 2,3 m) 3000 m

Obsah balenia:

  • 1x Termovízia FLIR LS-XR
  • 1x USB napájací adaptér
  • 1x USB kábel
  • 1x AV video out kábel
  • 1x Šnúrka na zápästie
  • 1x Komfortné transportné puzdro
  • 1x Návod v slovenskom jazyku

Termovízia FLIR LS-XR

Termovízia FLIR LS séria

Pridajte svoje hodnotenie

Ohodnoťte produkt

Pridajte svoj komentár k produktu

Spýtať sa na produkt / Mám záujem o predvedenie stroja

meno, priezvisko

e-mail

tel. číslo (mobil)

koľko je sedem krát 2? (overenie)

otázka