Akumulátorová kosačka SABO 43-PRO ACCU | IBO.sk
Akumulátorová kosačka SABO 43-PRO ACCU Akumulátorová kosačka SABO 43-PRO ACCU 1 Akumulátorová kosačka SABO 43-PRO ACCU 2 Akumulátorová kosačka SABO 43-PRO ACCU 3 Akumulátorová kosačka SABO 43-PRO ACCU 4
Zľava 6%
Pre profíkov
Top kvalita
Mega výkon

Akumulátorová kosačka SABO 43-PRO ACCU

Kód produktu: SA601020
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
1 319.00 € s DPH 1 399.00 €

Vysokovýkonné kosenie bez káblov a benzínu

Tichá, ekologická profesionálna akumulátorová kosačka SABO 43-PRO ACCU z rady PROline, ktorá so šírkou záberu 43 centimetrov zaručuje vynikajúcu ovládateľnosť a optimálnu voľnosť pohybu. Táto kosačka je ideálna pre trávnaté plochy do 1000 m2 s profesionálnymi požiadavkami.

Akumulátorové kosačky sú ideálnou voľbou pre ekologických ľudí, ľudí žijúcich v radových stavbách a pod. Podvozok kosačky je vyrobený z vysoko kvalitného masívneho hliníka. Trávnaté plochy do 1000 metrov štvorcových môžete hravo kosiť vo vami zvolenej výške kosenia, ktorú si môžete pohodlne nastaviť v 8 rôznych polohách od 25 do 80 milimetrov.

Aku kosačka 43 PRO-ACUU je vybavená zberným košom, ktorý má objem 45 litrov a jednoducho ho vyprázdnite. Stroj má jednoduché štartovanie pomocou gombíka - stlačíte tlačidlo a môžete začať kosiť. Batéria sa dá jednoducho vybrať a dať nabiť. Rýchlonabíjačka a batéria sú v cene.

Nekompromisná kvalita je v SABO tradíciou už viac ako 60 rokov a kombinuje pokrokovú technológiu s vysokokvalitnými materiálmi a funkčným dizajnom. Nové akumulátorové kosačky SABO je možné ľahko spustiť stlačením tlačidla.

Systém TurboStarTM

TurboStarTM je systém, ktorý podporuje zber pokosenej trávy a napadaného lístia. Kosačka sa správa ako vysávač, trávnik povysáva a ostáva úplne čistý.

Výhody:

  • Výkonné kosenie bez kábla a benzínu
  • Ekologicky šetrná
  • Tichá
  • Žiadne emisie
  • Menej hluku
  • Jednoduché štartovanie
  • Batéria a rýchlonabíjačka v cene

Šírka kosenia: 43 cm / 17"          

Výkon: 48 min. / 1000 m

Batéria: 2x 6 Ah 40V

Plocha kosenia: do 1000 m2

Nastavenie výšky kosenia: 2,5-8,0 cm, 8 polôh

Nabíjačka: rýchlonabíjačka

Skelet (podvozok): Hliníkový s oceľovou vložkou

Štartovací systém: Click&Go (kliknite a choďte)

Výškovo nastaviteľné riadidlá: Áno

Systém SABO TurboStarTM: Áno

Objem zberného koša: 45 l

Hmotnosť: 28,5 kg

Recenzie produktu Akumulátorová kosačka SABO 43-PRO ACCU

Hore