Akumulátorový program VILLAGER

Je nám to ľúto, ale predaj skončil.

Skvelý set 3 kvalitných akumulátorových strojov VILLAGER za výhodnú cenu. Sada obsahuje 3 akumulátorové stroje – vyžínač, teleskopické nožnice a plotostrih. 1x batéria a 1x nabíjačka sú tiež súčasťou balenia. Neváhajte a využite túto skvelú akciu.

- Spoločná batéria pre všetky stroje

- Európsky výrobca

- Výhodná cena a kvalita

- 3 – ročná záruka

Akumulátorový vyžínač VCGT 940

Aku vyžínač VCGT 940 je ideálnym pomocníkom pre zastrihávanie a údržbu trávnatých plôch. Aku strunový vyžínač je poháňaný akumulátorom, vďaka čomu vás pri práci nebudú obmedzovať žiadne káble ako pri elektrických či benzínových strojoch. Vyžínač na baterky je navyše tichý, ekologický a bez emisií.

S Aku vyžínačom bude vyžínanie, údržba či zastrihávanie trávnatých plôch ešte jednoduchšie a pohodlnejšie. S vyžínačom VCGT 940 môžete pohodlne pracovať až 20 minút, čo je dostatočný čas pre prácu v záhrade. 

Rezný priemer: 28 cm
Priemer silónu: 2 mm
Prevádzková doba: do 20 min.
Typ rukoväte: Nastaviteľný, teleskopická
Otočná hlava: Áno, 90°
Hmotnosť: 2,56 kg

Akumulátorové teleskopické nožnice na živý plot VCPHT 920

Akumulátorové teleskopické nožnice na živý plot VCPHT 920 sú skvelým pomocníkom na strihanie živých plotov vo výške a pri zemi. Rukoväť stroja možno nastaviť teleskopicky od 190 až do 265 cm, čo vám umožní pohodlne a hlavne bez námahy dosiahnuť na miesta, na ktoré sa nemusíte šplhať či použiť rebrík. Navyše ušetríte množstvo drahocenného času a potrebnej energie. Nožnice sú poháňané akumulátorom, vďaka čomu vás nebudú pri práci obmedzovať žiadne káble ako pri elektrických či benzínových strojoch. Akumulátorové nožnice sú navyše tiché, ekologické a bez emisií.

Vďaka batériovým nožniciam na živý plot sa stane starostlivosť o živé ploty ešte jednoduchšia a pohodlnejšia. Tento model s nastaviteľným uhlom rezu má otočnú, dvojitú čepeľ s dĺžkou 53 cm a priemerom rezu do 20 mm. S Aku nožnicami na živé ploty VCPHT 920 môžete pohodlne pracovať až 40 minút, čo je dostatočný čas pre prácu so živým plotom. 

  • Nastaviteľný uhol rezu
  • Teleskopická rukoväť
  • Otočná hlava

Dĺžka čepele: 530 mm
Typ čepele: Otočná, dvojitá
Priemer rezu: do 20 mm
Prevádzková doba: do 40 minút
Dĺžka rukoväte: 1900 – 2650 mm
Typ rukoväte: Klasická 
Nastaviteľný uhol rezu: Áno
Hmotnosť: 4,3 kg

Akumulátorové nožnice na živý plot VCHT 930

Aku nožnice na živý plot VCHT 930  sú ako stvorené pre údržbu živých plotov a okrasných drevín. Nožnice sú poháňané akumulátorom, vďaka čomu vás nebudú pri práci obmedzovať žiadne káble ako pri elektrických či benzínových strojoch. Akumulátorové nožnice sú navyše tiché, ekologické a bez emisií.

S VCHT 930 sa stane starostlivosť o živé ploty ešte jednoduchšia a pohodlnejšia. Tento model s elektrickou brzdou má otočnú, dvojitú čepeľ s dĺžkou 53 cm a priemerom rezu do 20 mm. S Aku nožnicami VCHT 930 môžete pohodlne pracovať až 40 minút, čo je dostatočný čas pre strihanie živých plotov. 

Dĺžka čepele: 53 cm
Priemer rezu: do 20 mm
Typ čepele: Otočná, dvojitá
Typ rukoväte: Klasická
Elektrická brzda: Áno
Prevádzková doba: do 40 minút
Hmotnosť: 3,06 kg

Batéria 25.2V/2 Ah

Batéria: Samsung® Li-ion
Napätie batérie: 25.2 V
Kapacita batérie: 2 Ah
Indikátor: Áno
Hmotnosť: 0,56 kg

Nabíjačka 25.2V

Nabíjačka s podporou rýchleho nabíjania.

Napätie: 230 V ~ 50 Hz
Výkon: 75 W
Doba nabíjania (2Ah): 72 min.
Hmotnosť: 0,48 kg

Recenzie produktu Akumulátorový program VILLAGER

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.

Hore