Orezávač okrajov trávnika ELIET KS 240 STD (B&S) Orezávač okrajov trávnika ELIET KS 240 STD (B&S) 1
Zľava 10%

Orezávač okrajov trávnika ELIET KS 240 STD (B&S)

Kód produktu: MA 010 010 121
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
949.00 € s DPH 1 050.00 €

ELIET KS 240 STD je vynikajúci stroj pre orezávanie hrán trávnika, vďaka ktorému navyše ušetríte veľa času a peňazí. V miestach, na ktorých dokonca najlepšie kosačky na trávu stroskotajú, nasadíte jednoducho odrezávač hrán trávnika. Čistý strih poskytne vášmu trávniku opäť krásny pestovaný vzhľad. Tento model je poháňaný výkonným motorom americkej kvality Briggs & Stratton s výkonom 4 HP. Orezávač je kompaktný, ale aj vysoko funkčný stroj, ktorý svoje úlohy plní dokonale.

Odrezávanie zaoblených tvarov

Os predného kolesa je v rovine s osou rezného noža. Nôž tak kopíruje dráhu predného kolesa, a preto môžete odrezávať tiež zaoblené tvary.

Bezpečnosť

Orezávač hrán trávnikov je veľmi bezpečný stroj. Otáčajúci sa nôž je chránený srpovitým ochranným krytom. Nevzniká tak žiadne nebezpečenstvo odletujúcich kamienkov.

Nastavenie uhlu

Uhol noža je nastaviteľný. Môžete tak veľmi presne rezať aj prerastenú trávu, bez toho aby ste poškodili štruktúru hrán trávnika.

Presný a čistý rez

Vplyvom tupých nožov pri kosení sú okraje rozstrapkané a trávnik vysychá. Čistého a presného rezu dosiahnete iba ostrým nože vo vysokej rýchlosti. Na tieto základné fakty bol pri konštrukcii tohto stroja braný ohľad. Nôž je vyrobený z tvrdej ocele s ostrým rezom pri otáčkach cca 3200 ot./min. Oproti nylonovej strune u obyčajnej strunovej kosačky odreže orezávač hrán ELIET KS 240 STD každé steblo len s nepatrným narušením jeho štruktúry.

Motor, výkon Briggs & Stratton Series 550, 4 HP
Pohon klinovým remeňom
Rýchlosť otáčania noža 2550 ot./min.
Priemer noža, materiál 240 mm / 68NiCrMo3
Maximálna hĺbka rezu 80 mm
Nastavenie noža 0° - 25° - 45°
Rozmery 1270 x 460 x 920 mm
Hmotnosť 34 kg

Recenzie produktu Orezávač okrajov trávnika ELIET KS 240 STD (B&S)

Hore