Orezávač okrajov trávnika ELIET KS 300 PRO (Honda, 4.0 HP)

Kód produktu: MA 010 020 203
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
1 379.00 € s DPH 1 409.00 €

Strojom ELIET KS 300 PRO pre orezávanie hrán trávnika ušetríte veľa času a peňazí. V miestach, na ktorých dokonca najlepšie kosačky na trávu stroskotajú, nasadíte jednoducho tento odrezávač hrán trávnika. Čistý strih poskytne Vášmu trávniku opäť krásny pestovaný vzhľad. Tento model je poháňaný vysoko výkonným motorom HONDA s výkonom 4.0 HP. Orezávač je kompaktný, ale aj vysoko funkčný stroj, ktorý svoju úlohu plní vynikajúcim spôsobom.

Odrezávanie zaoblených tvarov

Os predného kolesa je v rovine s osou rezného noža. Nôž tak kopíruje dráhu predného kolesa, a preto môžete odrezávať tiež zaoblené tvary.

Bezpečnosť

Orezávač hrán trávnikov je veľmi bezpečný stroj. Otáčajúci sa nôž je chránený srpovitým ochranným krytom. Nevzniká tak žiadne nebezpečenstvo odletujúcich kamienkov.

Nastavenie uhlu

Uhol noža je nastaviteľný. Môžete tak veľmi presne rezať aj prerastenú trávu, bez toho aby ste poškodili štruktúru hrán trávnika.

Presný a čistý rez

Vplyvom tupých nožov pri kosení sú okraje rozstrapkané a trávnik vysychá. Čistého a presného rezu dosiahnete iba ostrým nože vo vysokej rýchlosti. Na tieto základné fakty bol pri konštrukcii tohto stroja braný ohľad. Nôž je vyrobený z tvrdej ocele s ostrým rezom pri otáčkach cca 3200 ot./min. Oproti nylonovej strune u obyčajnej strunovej kosačky odreže orezávač hrán ELIET KS 300 PRO každé steblo len s nepatrným narušením jeho štruktúry.

Parametre:

Motor, výkon: Honda GX 120, 4.0 HP

Pohon: Klinovým remeňom

Rýchlosť otáčania noža: 2550 ot./min.

Priemer noža, materiál: 300 mm / 55SiCr7

Maximálna hĺbka rezu: 110 mm

Nastavenie noža: 0° - 25° - 45°

Rozmery: 1250 x 460 x 900 mm

Hmotnosť: 37 kg 

Recenzie produktu Orezávač okrajov trávnika ELIET KS 300 PRO (Honda, 4.0 HP)

Fero
Skvelý výkonný pomocník pri práci. Robota s ním ide od ruky. Vrelo odporúčam

Hore