Vertikutátor ELIET E600 DC Compactor

Kód produktu: MA 017 010 438
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
4 999.00 € s DPH

ELIET 600 Compactor je skutočnou revolúciou pre profesionálnych záhradníkov starajúcich sa o trávnik, premieňa časovo náročnú a únavnú prácu pri odstraňovaní machu v jednoduchý a rýchly proces. Využitie tohto vertikutátora poskytuje tri hlavné úspory. Nielenže stroj urýchľuje proces vertikutácie, ale tiež ho vykonáva dôkladnejšie a efektívnejšie. Týmto ušetríte minimálne 50% času, v ktorom sa potom môžete venovať ďalším činnostiam. Hlavnou výhodou tohto šikovného stroja je vynútený zber. Tradičná metóda odmachovania vyžaduje aspoň dve činnosti : najprv musí byť mach vyhrabaný z trávnika a následne zhromaždený. E 600 Compactor kombinuje tieto dva kroky v jeden, znižuje tak časovú náročnosť celého procesu o 50%.

  • Trojnásobne efektívnejšia vertikutácia
  • Trojnásobná úspora s jedným strojom
  • Veľký zberný kôš - 95 litrov

Táto skvelá mašina je vybavená 36 Double-cut nožmi, ktoré sú umiestnené tesne vedľa seba (15 mm). Toto zaisťuje intenzívne odmachovanie počas každého otočenia nožov, vyhrabáva sa tak maximálne množstvo machu. Výkon vyhrabania je potom ďalej umocnený opačne rotujúcimi nožmi. Stroj je tiež vybavený samoostriacimi TRVALO OSTRÝMI NOŽMI, ktoré poskytujú garantovaný výkon po celú dobu. Navyše pohon kolies vertikutátora zaručuje konštantnú rýchlosť vpred, čo je menej únavné pre obsluhu a ďalšia úspora času! Vyšší výkon za kratšiu dobu = ELIET E 600 Compactor.

Unikátny zberný systém tohto stroja stláča zachytený mach v zbernom koši. Nože vyhadzujú mach na transportný systém pohonných valcov. Vyhrabaná pôda prepadáva skrz vojne späť na zem. Pred umiestnením do zberného koša je mach stlačený medzi dvoma proti sebe rotujúcimi valcami, čo umožňuje obsluhe obsiahnuť väčšiu plochu, ako je potrebné vyprázdniť kôš. Menej neproduktívnych momentov strávených pri vyprázdňovaní koša - ďalší úsporný rys Compactoru.

Motor, výkon Subaru EX27, 9.0 HP
Pracovný záber vertikutátora                60 cm
Prevedenie nožov Dvojité nože (Double-cut)
Počet nožov/hrúbka nožov 36 / 1,5 mm
Zberný kôš - zásobník 95 l
Hmotnosť 135 kg
Rozmery stroja 1250 x 750 x 900 mm

Recenzie produktu Vertikutátor ELIET E600 DC Compactor

Hore