Top kvalita
Super cena
Mega výkon

Kultivátor VILLAGER VTB 8511 B

Kód produktu: VI060278
Záručná doba: 3 roky

Momentálne nedostupné

529.00 € s DPH 629.00 €

Benzínový kultivátor VILLAGER VTB 8511 B je ideálnou voľbou pre domácich záhradkárov, ktorí hľadajú spoľahlivý a kvalitný stroj na kyprenie a obrábanie pred sadením. Tento stroj s robustnou konštrukciou vám poskytne dlhú životnosť, výkonnosť, rýchlosť a hlavne spoľahlivosť. Zabudnite na manuálne a namáhavé trápenie sa s rýľom. Motorový kultivátor vám ušetrí množstvo času, peňazí a energie. Vďaka svojej pracovnej šírke (až 85 cm) je ako stvorený na veľké záhrady a záhony.

- Spoľahlivosť

- Výkonnosť

- Perfektná kombinácia ovládateľnosti

- Nízka hmotnosť

- Dlhá životnosť

- 3 – ročná záruka

VTB 8511 B ponúka perfektnú kombináciu ovládateľnosti, nízkej hmotnosti a komfortný užívateľsky prístup. Ku kultivátoru je možné si dokúpiť bohaté príslušenstvo za skvelé ceny. V jednom stroji tak nájdete multifunkčného pomocníka pre vašu záhradku.

Stroj je poháňaný spoľahlivým a silným motorom Briggs & Straton s výkonom 4,75 kW a objemom 208 cm3. Tento model má jednu rýchlosť a je vybavený 6 nožmi. Rukoväť kultivátora je nastaviteľná, takže výšku si môžete nastaviť podľa vašej potreby.  Ak hospodárite na väčších vonkajších plochách, odporúčame vám tento model kultivátora, ktorý patrí k našim najobľúbenejším a najpredávanejším strojom v tejto kategórii.

Motor: Briggs & Stratton CR950

Výkon motora: 4,75 kW

Zdvihový objem motora: 208 cm3

Pracovná šírka: 85 cm

Počet nožov: 6

Rýchlosti (vpred/vzad): 1/1

Prevodovka: Remeň + reťazová prevodovka

Nastaviteľná rukoväť: Áno

Hmotnosť: 53 kg

Recenzie produktu Kultivátor VILLAGER VTB 8511 B

Marek
Skvelý pomocník do záhrady aj na pole spokojnosť
Tomáš
Parádny výkon skvelá cena som rád že som sa rozhodol pre tuto mašinku

Hore