Top kvalita
Super cena
Mega výkon

Kultivátor VILLAGER VTB 852

Kód produktu: VI037893
Záručná doba: 3 roky
Dostupnosť: Dostupný
719.00 € s DPH

Najpredávanejší model

Kultivátor VILLAGER VTB 852 je skvelý pomocník pre domácich záhradkárov, ktorí hľadajú spoľahlivý a kvalitný stroj na obrábanie pred sadením. Tento stroj vám poskytne dlhú životnosť, výkonnosť, rýchlosť a hlavne spoľahlivosť. Zabudnite na manuálne a namáhavé trápenie sa s rýľom. Kultivátor vám ušetrí množstvo času, peňazí a energie.

- Spoľahlivosť

- Výkonnosť

- Perfektná kombinácia ovládateľnosti

- Nízka hmotnosť

- Dlhá životnosť

- 3 – ročná záruka

VTB 852 ponúka perfektnú kombináciu ovládateľnosti, nízkej hmotnosti a komfortný užívateľsky prístup. Ku kultivátoru je možné si dokúpiť obľúbené príslušenstvo ako oborávacie kolesá či vyorávač na zemiaky. V jednom stroji tak nájdete multifunkčného pomocníka pre prácu vo vašej záhrade.

Stroj je poháňaný motorom vlastnej značky VILLAGER s výkonom 4,1 kW a objemom 212 cm3. Má 3 prevody – dva vpred a jeden vzad. Rukoväť kultivátora je nastaviteľná, takže výšku si môžete nastaviť podľa vašej potreby. V cene sú 2 gumenné kolesá pre pohodlnú prepravu stroja do úložného priestoru.

Ak hospodárite na väčších vonkajších plochách, odporúčame vám tento kultivátor, ktorý je našim najobľúbenejším a najpredávanejším strojom v tejto kategórii.

Motor, objem: VILLAGER VGR 250H, 212 cm3

Výkon: 4,1 kW

Objem palivovej nádrže: 3,6 l

Objem olejovej nádrže: 0,6 l

Pracovná šírka: 85 cm

Počet nožov: 6

Prevody: 2 dopredu, 1 dozadu

Prevodovka: remeň + reťazová prevodovka

Palivo: bezolovnatý benzín

Hmotnosť: 61 kg

Recenzie produktu Kultivátor VILLAGER VTB 852

Igor
pracoval som s ním a bola to paráda, pôdu pripraví skvelo
Jozef
Zatiaľ spokojný

Hore