Štiepkovač ELIET PROF 5, Honda GX390, Hydro

Kategória: Štiepkovače
Kód produktu: MA 026 020 209
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
8 034.00 € s DPH

Záhradný štiepkovač ELIET PROF 5, verzia HYDRO, je profesionálny stroj s profi motorom HONDA GX390, ktorý vám poskytne výkon 13 HP. Vyznačuje sa robustnou konštrukciou a dlhou životnosťou. Os nožov je vybavená remeňovým pohonom. Prevodový pomer remeňového pohonu zvyšuje aktívny krútiaci moment motora, čím je výkonnosť štiepkovača pri spracovaní silných konárov zosilnená. Ak by došlo k preťaženiu stroja z dôvodu zahltenia materiálom, remeňový pohon sa zablokuje pôsobením sily prudkéhé zablokovania. Tieto vlastnosti výrazne prispievajú k dlhej životnosti motora stroja. Tento profesionálny drvič záhradného odpadu nepozná žiadnu prekážku. Je špičkový, efektívny, výkonný, účinný a v neposlednom rade spoľahlivý. Vo svojej triede s maximálnym možným priemerom drvenej hmoty, maximálnym výkonom a 24 nožmi nemá konkurenciu. Je  vyrobený z tej najkvalitnejšej ocele. Už od prevého momentu vás presvedčí svojim ergonomickým konštrukčným prevedením. Drvič záhradného odpadu má široký plniaci otvor, ktorý umožňuje rýchle a efektívne spracovávanie odpadu rôzneho druhu. Krivé a rozvetvené konáre? Žiaden problém, PROF 5 s nimi urobí krátky proces.

  • Stabilné kolesá
  • Robustný rám
  • ELIET čepele
  • Profesionálny stroj
  • Remeňový pohon
  • Široký plniaci otvor

Drvič je konštruovaný z pevného, robustného rámu a stojí na veľkých stabilných kolesách. Tie majú šírku 780 mm a vďaka ním je stroj extrémne stabilný. Ľahko sa premiestňuje a nechýba ani parkovacia brzda pre maximálnu bezpečnosť počas práce a počas prepravy. Tento model má k dispozícii možnosť hydraulického podávacieho valca, čím sa výrazne zvyšuje výkon stroja. PROF 5 má čepele ELIET, ktoré nie sú nejaké obyčajné oceľové čepele. Sú ako stvorené na prevádzku minimálne 8 hodín denne. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby ich životnosť zodpovedala pracovnému zaťaženiu a pracovným cyklom.

Na verziách Hydro už nie je hydraulická nádoba súčasťou podávacieho lievika. Teraz je umiestnená v čelnej časti stroja, takže je oveľa lepšie prístupná pre vypúšťanie. Podávací valec má väčší rozmer (priemer 135 mm).

* - hydraulický posuv materiálu - posuvný válec, rýchlosť 15 m/min.

Motor - výkon HONDA GX390 13,0 HP, HYDRO
Max. priemer drevnej hmoty, kapacita               80 mm / 750 kg/hod.
Max. výkon - kapacita štiepkovania 3,0m³/hod (40 000 úderov/minúta)
Počet nožov 24 ks, otočné HS-ocel  
Konštrukcia štiepkovača oceľ hr. 3,0 mm, sito 22 mm
Otvor 560 x 520 mm
Rozmery stroja 1680 x 750 x 1390 mm
Pracovná šírka štiepania materiálu 400 mm
Výška podávania 1030 mm
Trakcia kolesa Nie
Hmotnosť 279 kg

Recenzie produktu Štiepkovač ELIET PROF 5, Honda GX390, Hydro

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.