Štiepkovač ELIET PROF 5, Honda GX390, Hydro+ZR

Kategória: Štiepkovače
Kód produktu: MA 026 030 209
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
9 294.00 € s DPH

Záhradný štiepkovač ELIET PROF 5, verzia HYDRO + ZR, je profesionálny stroj s profi motorom HONDA GX390, ktorý vám poskytne výkon 13 HP. Vyznačuje sa robustnou konštrukciou a dlhou životnosťou. Os nožov je vybavená remeňovým pohonom. Prevodový pomer remeňového pohonu zvyšuje aktívny krútiaci moment motora, čím je výkonnosť štiepkovača pri spracovaní silných konárov zosilnená. Ak by došlo k preťaženiu stroja z dôvodu zahltenia materiálom, remeňový pohon sa zablokuje pôsobením sily prudkéhé zablokovania. Tieto vlastnosti výrazne prispievajú k dlhej životnosti motora stroja. Tento profesionálny drvič záhradného odpadu nepozná žiadnu prekážku. Je špičkový, efektívny, výkonný, účinný a v neposlednom rade spoľahlivý. Vo svojej triede s maximálnym možným priemerom drvenej hmoty, maximálnym výkonom a 24 nožmi nemá konkurenciu. Je  vyrobený z tej najkvalitnejšej ocele. Už od prevého momentu vás presvedčí svojim ergonomickým konštrukčným prevedením. Drvič záhradného odpadu má široký plniaci otvor, ktorý umožňuje rýchle a efektívne spracovávanie odpadu rôzneho druhu. Krivé a rozvetvené konáre? Žiaden problém, PROF 5 s nimi urobí krátky proces.

  • Stabilné kolesá
  • Robustný rám
  • ELIET čepele
  • Profesionálny stroj
  • Remeňový pohon
  • Široký plniaci otvor

Drvič je konštruovaný z pevného, robustného rámu a stojí na veľkých stabilných kolesách. Tie majú šírku 780 mm a vďaka ním je stroj extrémne stabilný. Ľahko sa premiestňuje a nechýba ani parkovacia brzda pre maximálnu bezpečnosť počas práce a počas prepravy. Tento model má k dispozícii možnosť hydraulického podávacieho valca, čím sa výrazne zvyšuje výkon stroja. PROF 5 má čepele ELIET, ktoré nie sú nejaké obyčajné oceľové čepele. Sú ako stvorené na prevádzku minimálne 8 hodín denne. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby ich životnosť zodpovedala pracovnému zaťaženiu a pracovným cyklom.

Na verziách Hydro už nie je hydraulická nádoba súčasťou podávacieho lievika. Teraz je umiestnená v čelnej časti stroja, takže je oveľa lepšie prístupná pre vypúšťanie. Podávací valec má väčší rozmer (priemer 135 mm).

* - hydraulický posuv materiálu - posuvný válec, rýchlosť 15 m/min.

** - ZR - hydro pojazd , 2 kolesové hydromotory , 0-3 km/h

Motor - výkon HONDA GX390 13,0 HP, HYDRO + ZR
Max. priemer drevnej hmoty, kapacita 80 mm / 750 kg/hod.
Max. výkon - kapacita štiepkovania 3,0m³/hod (40 000 úderov/minúta)
Počet nožov 24 ks, otočné HS-ocel  
Konštrukcia štiepkovača oceľ hr. 3,0 mm, sito 22 mm
Otvor 560 x 520 mm
Rozmery stroja 1680 x 750 x 1390 mm
Pracovná šírka štiepania materiálu 400 mm
Výška podávania 1030 mm
Trakcia kolesa Ano
Hmotnosť 291 kg

Recenzie produktu Štiepkovač ELIET PROF 5, Honda GX390, Hydro+ZR

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.