Mega výkon

Fotopasca Cuddeback G BF 20 G-5031

Kategória: Fotopasce
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
359.00 € s DPH
  • Rýchlosť spúšte iba 1/4 s
  • Farebné fotografie aj v noci
  • Rozlíšenie fotografie až 20 Mpx
  • Dosvit až do 30 m
  • Vymeniteľný prísvit
  • Funguje aj bez SD karty
  • Možnosť rôzneho denného a nočného nastavenia

Rýchlosť spúšte len 1/4 sekundy umožnuje zachytávať aj rýchlo sa pohybujúcu zver alebo osoby. Prvá snímka je zachytená v 1/4 sekudny a nasledujúca asi za 1 sekundu. Cuddeback tak dokáže zachytiť 2 snímky, dokým väčšina ostatných kamier len 1. Nebude sa vám tak stávať, že vaše snímky budú prázdne, alebo na nich budete vidieť iba časti zvierat, či osôb.

Samozrejmosťou je vynikajúcu kvalitu obrazu, ktorý bude úžasne jasný s minimálnym rozmazaním aj pri pohybe. Fotografie dokáže kvalitný CMOS senzor kamery zachytiť až v rozlíšení 20 Mpx. Na takto kvalitných fotkách vám už neunikne ani ten najmenší detail. Výkonný prísvit zabezpečuje dosvit až do vzdialenosti 30 metrov. Môžete tak bez problémov zachytávať snimky aj na väčšie vzdialenosti. Ostré a farebné fotografie zvierat a prírody aj počas noci sú presne to, čo vďaka tejto kamere získate.

Cuddeback umožňuje separátne denné a nočné nastavenie kamery. Je to funkcia, ktorú by ste u konkurencie len ťažko našli. Môžete si tak napríklad nastaviť oneskorenie fotenia cez deň na 5 sekúnd, aby vám neunikol žiadny pohyb. A v noci prípadne na 15 sekúnd či viac, aby ste šetrili energiu batérií. Cez deň môžete zachytávať fotografie a v noci natáčať video. Cez deň môžete zachytiť 5 snímok v sérii a v noci iba 1. Viete si dokonale prispôsobiť nastavenie fotopasce cez deň a úplne nezávisle na ňom v noci. Pokročilá funkcia "Time Lapse" vám umožní nastaviť rozpätie fotografovania na 10 sekúnd až 24 hodín a tiež si môžete nastaviť, aby kamera snímala v zavisloti na zaznamenaní pohybu alebo aj bez. Zvoliť si môžete, či aj toto nastavenie bude fungovať iba cez deň alebo v noci, alebo aj cez deň aj v noci. Funkcia "zone control" vám dá možnosť nastaviť široký alebo úzky záber snímania. Široký je ideálny na monitorovanie polí, lúk a otvorených priestranstiev, a úzky na monitorovanie zveri pri podávačoch krmiva.

Ďalšou praktickou výhodou tejto fotopasce oproti väčšine konkurentov je, že má integrovanú pamäť 120 MB. Do tejto pamäte dokáže uložiť až do 200 snímkov (záleží od zvoleného rozlíšenia) a fotopasca tak dokáže fungovať aj bez vloženej SD karty. Napájanie kamery je prostredníctvom 4x D batérií (odporúčame používať lítiové batérie pre maximálny výkon a výdrž).

Fotopasca Cuddeback poskytuje možnosť výmeny svojho prísvitu. A to buď za výkonný IR LED prísvit s vlnovou dĺžkou 850nm, alebo výkonný xenónový blesk. Tieto prísvity možno dokúpiť samostatne. Výmenu prísvitu zvládne bez problémov každý. Je jednoduchá a nevyžaduje si žiadne špeciálne nástroje.

Špecifikácia:

Prísvit: 940 nm neviditeľný prísvit
Dosvit: až do 30 m
Rozlíšenie fotografie: 5 / 20 Mpx
Rozlíšenie videa: FULL HD (1080p)
Snímková frekvencia videa (fps): 20 obrázkov / s
Dĺžka videa: 10 / 20 / 30 s
Nahrávanie zvuku: Áno
Rýchlosť spúšte: 1/4 s
Interval spúšte: 1 s - 60 min
Šírka záberu pohybového senzora: 95°
Citlivosť senzora: Nízka / Normálna / Vysoká
Šírka záberu: 55°
Možnosť regulácie uhla záberu: Áno
Sériové snímanie: Áno (1 - 5 fotografií)
Časozberná funkcia: Áno (10 s - 24 h)
MMS / GPRS modul: Nie
Dvojcestná komunikácia: Nie
Časovač fotenia: Áno
Vstavaný displej: Áno
Údaje zobrazené na fotografii: dátum, čas, fáza mesiace, ID fotopasce
Podpora SDHC kariet: Až do 32 GB
Napájanie: 4X batéria typu D
Závit na tripod: Áno
USB výstup: Áno (micro USB)
Hmotnosť: 510 g (bez batérií)
Rozmery: 170 x 80 x 90 mm
Prevádzková teplota: -20°C až +60°C
Obsah balenia: fotopasca, popruh, montáž Genius Mount, návod v slovenskom jazyku

Recenzie produktu Fotopasca Cuddeback G BF 20 G-5031

Hore