IBO POĽOVNÍK

V našom e-shope ponúkame sortiment, ktorý máme reálne aj na predajniach! A často je na predajniach ešte viacej...

Nikdy nečakáte, odosielame ihneď, faktúrujeme podľa dohody. Sme slovenská firma s tradíciou od roku 1991, nemáte problémy so zárukami a opravami, neriskujete so zahraničnými firmami a podporujete Slovensko. Ďakujeme!


 

Predajňa IBO POĽOVNÍK otvorená v Trenčíne, Bratislavská 123, v budove SLOVERIKA, oproti IBO Predaj - servis pre les a záhradu. Poľovníctvo, príroda, outdoor.

Spoločnosť IBO POĽOVNÍK je najmladšia sekcia firmy IBO. Dopĺňa portfólio firmy IBO o služby poskytované pre prácu v lese, pre poľovníkov a pre oddych v prírode a voľný čas. Sekcia začínala od toho najmenšieho, predajom najväčšej ponuky poľovníckych odznakov, sokoliarskych, rybárskych odznakov, kľúčeniek a sošiek, ktoré výhradne IBO POĽOVNÍK dováža pre SR a ČR. Ponuka sekcie sa rozširovala o produkty pre priateľov prírody, poľovníkov, fotografov, ochranárov. Poľovníctvo IBO POĽOVNÍK ponúka najväčšiu ponuku vábničiek a vnadidiel na zver od výrobcu EUROHUNT.

Fotopasca – pojem a zariadenie, ktoré firma IBO priniesla na Slovensko, zákazníkom ponúka najväčší výber, vynikajúce ceny, kompletný servis, poradenstvo. Exkluzívne pre SR a ČR dovážame množstvo zvučných značiek fotopascí. Fotopasce približujeme priateľom prírody na výstavách, v odborných článkoch, v médiách a stále dopĺňame nové, výkonnejšie, s diaľkovou komunikáciou a pod. Samostatná monitorovacia technika s neviditeľnými nočnými infra prísvitmi umožňuje monitoring chát, zveri, fariem, hniezd, úľov, čiernych skládok a stavieb, polícii, ochranárom, pohraničnej stráži...

Optiku DELTA OPTICAL a VIXEN OPTICS s prijateľnými cenami a vynikajúcimi parametrami dováža Poľovníctvo IBO POLOVNÍK exkluzívne pre SR. Najväčší sklad kožených výrobkov od najväčšieho českého výrobcu ZUBÍČEK, ktorého firma tiež zastupuje pre Slovensko. Nezničiteľné svietidlá s neskutočnými výkonmi značky OLIGHT, ktorú tiež zastupujeme pre SR. Stali sme sa novým exkluzívnym distribútorom nočných videní a termovízií značky ATN so servisom u nás na Slovensku. 

Prémiová a profesionálna značka TETRAO, ktorá ponuka širokú ponuku produktov od termovízií cez kvalitnú obuv, batohy, tričká, fotopasce, optiku a množstvo ďalšieho sortimentu. Produkty vyrobeného pod značkou TETRAO sú vyrábané so šľachetným úmyslom a podporou záchrany ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho späť do prírody. 

Sme exkluzívny dovozca pre SR a PL renomovaných vyhrievačov a sušičov obuvi a odevov svetovej značky ALPENHEAT. Pre SR, ČR, PL poľovnícky a rybársky sektor dovážame vákuové baličky potravín osvedčeného výrobcu FOODSAVER s komplet doplnkami a príslušenstvom. FLIR - termovízie taktiež nájdete v našej veľkoobchodnej ponuke a rovnako aj u nás na predajni. Od Nemeckého koncernu MERKEL - HAENEL, s tradíciou výroby zbraní od roku 1840, ponúkame kompletnú ponuku guľovníc, kozlíc, poloautomatov s nemeckou kvalitou a precíznosťou. Na SR sme priniesli ďalšiu exkluzívnu značku zbraní TAURUS s bohatou tradíciou od roku 1982. K špičkovej zbrani treba špičkové strelivo a tak sme rozšírili ponuku o známeho výrobcu streliva NORMA. V ponuke španielske vzduchovky NORICA, turecké obranné zbrane EKOL. K FIKSARS náradiu sme pridali ako jediný zástupca pre SR aj náradie a nože GERBER. Rozšírili sme tiež ponuku o protištekacie a výcvikové obojky, neviditeľné ploty a ostatné produkty značky DOGTRACE vyrobené v Európe, ktoré Vám pomôžu efektívne vycvičiť vášho psa. Ak hľadáte kvalitné oblečenie máme pre Vás značku MERKEL GEAR s patentovanými technológiami, ktoré máme reálne odskúšané. 

Od roku 2012 zastupujeme na Slovensku, a pre vynikajúce výsledky od roku 2014 aj v Česku, obrovského nemeckého dodávateľa prémiových výrobkov pre poľovníkov, nemecký EUROHUNT. Rovnako sem dodávame aj naše slovenské výrobky. Pomáhame vydávať knihy slovenským autorom! Otvorili sme pre Vás aj nové pobočky v Českej republike a ďalších okolitých krajinách. Sekcia IBO POĽOVNÍK ponúka kompletné vybavenie na relax a na prácu v prírode, oblečenie, obuv, nože, kuše, umelé lebky, svietidlá, nočné videnia, doplnky. Pre lovcov zbrane a strelivo, pozorovaciu a streleckú optiku, sokoliarske potreby. Odborná literatúra a náučné filmy o prírode a love sú samozrejmosťou. Výroba poľovníckych zariadení, preparácia a bodovanie trofejí s certifikátom CIC a iné služby pre priateľov prírody a poľovníkov.

Tím IBO POĽOVNÍK tvoria nadšenci vzdelaní v obore na lesníckych stredných a vysokých školách, štúdium ukončené s červeným diplomom z Aplikovanej zoológie a poľovníctva. Každá Vaša štandardná požiadavka je pre nich poslanie, každá neštandardná je pre nich výzva, ktorú sa snažia čo najlepšie splniť.

A pre našich zákazníkov stále pripravujeme nové "špeciality" z celého sveta.

Kontaktujte nás aj v prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu, kontakty nájdete tu 

Hore