IBO PREDAJ SERVIS PRE LES A ZÁHRADU

V našom e-shope ponúkame sortiment, ktorý máme reálne aj na predajniach! A často je na predajniach ešte viacej...

Nikdy nečakáte, odosielame ihneď, fakturujeme podľa dohody. Sme slovenská firma založená v roku 1991, nemáte problémy so zárukami a opravami, neriskujete so zahraničnými firmami a podporujete Slovensko. Ďakujeme!

V roku 1991 firma začala predajom motorových píl značky STIHL, predajom reťazí, pilníkov a náhradných dielov, zároveň servisom a opravami motorových píl. Ako začala firma STIHL na Slovensko dovážať ďalšie stroje ako krovinorezy, motorové kosy, rozbrusovačky a iné, tak sa postupne rozširoval sortiment predaja tejto značky až do dnešných výsledkov, kedy je firma IBO najväčší predajca značky STIHL na Slovensku a vo svojich skladoch má najväčšiu zásobu náhradných dielov a tým i najlepší servis.

Od roku 1994 firma začala predávať záhradnú techniku, nemecké kosačky SABO. V roku 1997 po dosiahnutí najlepších výsledkov sa stala výhradným dovozcom značky SABO do Slovenskej republiky a od roku 2004 aj do Českej republiky. Záhradná technika značky SABO je jedna z najkvalitnejších na svete. IBO od svojho začiatku postupne zaraďovala do svojho predaja výrobky pre prácu na záhrade, v lese a v lesníctve, a tým začala postupne zásobovať a uspokojovať viacej svojich klientov.

V roku 1998 začala voziť do SR kvalitné talianske silóny značky MANIVER. V ďalších rokoch postupne rozširovala sortiment predaja a dovážala na slovenský trh ďalšie značky ako japonské ručné pílky SILKY. Značka ELIET je známa všetkým, ktorí sa zaoberajú štiepkovaním dreveného odpadu. Belgické štiepkovače pracujú na princípe štiepania, nie sekania. Od americkej značky SNAPPER dovážame na Slovensko snežné frézy, kvalitné kosačky a kosiace traktory s pohonom 4x4. Je to veľký výrobca patriaci do koncernu BRIGGS & STRATTON. Zo severu od fínskeho výrobcu náradie značky FISKARS, ktorého ponuka je široká a preto i náš sortiment je zaujímavý a vyberie si v ňom naozaj každý. Po Slovensku ako výhradný distribútor distribuujeme slovenský výrobok lesnícke priemerky KINEX slúžiace na meranie priemerov dreva. Do portfólia sekcie pribudla aj uznávaná značka v profi sektore, japonský CANYCOM. Kosiace traktory do sklonov, vyrovnávanie pracoviska vo svahu, extrémna odolnosť, to je CANYCOM. Rovnako lesnícke a poľovnícke navijaky špeciálnej konštrukcie PORTABLE WINCH. Pribudlo aj veľmi kvalitné ručne kované náradie KRUMPHOLZ z Nemecka. Našou najnovšou značkou je európska značka VILLAGER - "Dedinčan", ktorou sme rozšírili svoj bohatý sortiment kompletným vybavením do záhrady a dielne.

Sekcia IBO Predaj - Servis pre Les a Záhradu stále rozširuje svoj sortiment a tým uspokojuje väčší počet zákazníkov vo veľkoobchode i maloobchode.

Servis a opravy: všetok tovar, ktorý predávame, zásadne vieme opraviť, na všetky prístroje robíme záručný i pozáručný servis a i po dlhých rokoch používania ich stále opravujeme.

Hore