IBO PÍLA

wood

Množstvo: 1 prms, cena bez dopravy: 38 €


Objednávka dreva

Cena objednaného dreva bude potvrdená až po kontaktovaní našim pracovníkom, ktorý Vám zároveň vyčísli náklady na dopravu. Tie závisia od vzdialenosti a tiež od množstva objednaného palivového dreva. Drevo je dodávané zo skladu Trenčín.

Súčasná cena dreva nie je stabilná vzhľadom k rastúcim cenám surovín. Cena palivového dreva Vám bude aktualizovaná pri dodávke vašej objednávky.

IBO Píla ponúka kvalitné suché drevo ihneď k odberu. Suché drevo máme skladom.

Suché balíkované palivové drevo (1,7 prms) je momentálne vypredané.


!!! AKCIA do 40 km !!!

Pri objednávke od 15 prms dreva doprava za 1/2

Sekcia IBO PÍLA je špecializovaná sekcia s tradíciou od roku 1996 v poreze guľatiny, obchodu s rezivom a drevom. Rezivo vyrábame kvalitnou pásovou pílou v kombinácií s omietacími kotúčovými pílami s maximálnou presnosťou a precíznosťou. Zameriavame sa prevažne na zákazkovú výrobu reziva stavebného a stolárskeho charakteru z guľatiny pochádzajúcej zo Slovenska. Prevádzka spracováva ihličnaté aj listnaté dreviny komplexne aj s doriešením odpadu. Palivové drevo dodávame vo všetkých sortimentoch malým aj veľkým odberateľom.

Na našej Facebookovej stránke IBO Píla prebehla súťaž o 10 metrov sypaného palivového dreva (10 prms). Šťastnej výherkyni, ktorá vyhrala drevo na celú zimu, sme drevo priviezli priamo až na jej dvor.

Sledujte nás na Facebooku aby ste mali naše novinky a akcie z prvej ruky. Našu stránku nájdete TU.

Hore