IBO PÍLA

Vážení zákazníci, súčasná cena dreva nie je vzhľadom k súčasnej situácií, rastúcim cenám surovín a energetickej kríze stabilná. Cena palivového dreva Vám bude vypočítaná a oznámená pred dodaním vašej objednávky. Objednávka palivového dreva vám bude dodaná po vašom súhlase s cenou.

Objednávka dreva

Cena objednaného dreva bude potvrdená až po kontaktovaní našim pracovníkom, ktorý Vám zároveň vyčísli náklady na dopravu. Tie závisia od vzdialenosti a tiež od množstva objednaného palivového dreva.

Súčasná cena dreva nie je stabilná vzhľadom k rastúcim cenám surovín. Cena palivového dreva Vám bude aktualizovaná pri dodávke vašej objednávky.

Suché balíkované palivové drevo (1,7 prms) máme SKLADOM VO VEĽKOM MNOŽSTVE v dĺžkach 25 cm a 33 cm.

Rozvoz objednávok palivového dreva je z Trenčína.

!!! AKCIA do 40 km !!!

Pri objednávke od 10 prms dreva DOPRAVA ZA 1/2.

Pri objednávke od 15 prms dreva DOPRAVA ZADARMO.

Sekcia IBO PÍLA je špecializovaná sekcia s tradíciou od roku 1996 v poreze guľatiny, obchodu s rezivom a drevom. Rezivo vyrábame kvalitnou pásovou pílou v kombinácií s omietacími kotúčovými pílami s maximálnou presnosťou a precíznosťou. Zameriavame sa prevažne na zákazkovú výrobu reziva stavebného a stolárskeho charakteru z guľatiny pochádzajúcej zo Slovenska. Prevádzka spracováva ihličnaté aj listnaté dreviny komplexne aj s doriešením odpadu. Palivové drevo dodávame vo všetkých sortimentoch malým aj veľkým odberateľom.

Na našej Facebookovej stránke IBO Píla prebehla súťaž o 10 metrov sypaného palivového dreva (10 prms). Šťastnej výherkyni, ktorá vyhrala drevo na celú zimu, sme drevo priviezli priamo až na jej dvor.

Sledujte nás na Facebooku aby ste mali naše novinky a akcie z prvej ruky. Našu stránku nájdete TU.

Hore