Veľkoobchod

Pre registráciu ako veľkoodberateľ sa prosím registrujte TU ako "Podnikateľ-firma" a zvoľte nasledovný postup. Zašlite informáciu o zaregistrovaní e-mailom na adresu web@ibo.sk. Do obsahu e-mailu uveďte prosím IČO a obchodné meno, pod ktorým ste sa zaregistrovali. V priebehu pár dní Vám budú sprístupnené VO ceny a dostupnosť tovaru. Tento systém sprehľadní priebeh vybavovania Vašej objednávky a ušetrí čas Vám aj nám. Pri registrácii si prosím detailne skontrolujte všetky zadané fakturačné, dodacie a kontaktné údaje, aby sme predišli nedorozumeniam pri fakturácii a doručovaní.

Naša spoločnosť je už viac ako štvrťstoročie stálicou na trhu a okrem maloobchodnej činnosti zastupujeme viaceré renomované značky ako importéri. Pri všetkých našich značkách nás zaujíma iba vysoká kvalita po všetkých stránkach a rýchla dostupnosť samotných produktov ako aj náhradných dielov. Ak máte záujem stať sa našimi obchodnými partnermi, neváhajte, využite možnosť spolupracovať s produktmi a prístupom tej najvyššej kvality. Na ďalší predaj Vám ponúkame tovar, ktorý dovážame exkluzívne pre Slovensko, mnohé aj pre Česko a Poľsko. Kupujte priamo, neverte priekupníkom bez podpory...stojíme za Vami.

Na ďalší predaj Vám ponúkame exkluzívne značky, ktoré zastupujeme pre Slovensko, mnohé aj pre Česko či Poľsko.

TETRAO – exkluzívna značka s európskym záberom, slovenské produkty vyrobené s láskou a ušľachtilou myšlienkou podporiť návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho späť do prírody. Komplet poľovnícky sortiment, poľovnícka obuv a oblečenie, kvalitné termovízie, fotopasce, optika, rôzne špecialitky ako luxusné šperky, kabelky, dámske legíny  a mnoho iného nájdete pod značkou TETRAO. Kvalita a prestíž, za ktorou si stojíme!

NORMA – švédske strelivo s viac ako 115-ročnou tradíciou, širokým výberom kalibra a typu striel. Precízna presnosť a správanie strely pri zásahu radí toto strelivo k celosvetovej špičke.

FAIR – talianske brokovnice s tradíciou od roku 1971. Luxusné prevedenia za perfektné ceny. Vysoko spoľahlivé poľovnícke a športové zbrane vyvinuté s najnovšími inováciami.

LEICA - Značka LEICA predstavuje nemeckú medzinárodnú a prémiovú spoločnosť, vyrábajúcu fotoaparáty a športovú optiku. Je založená na dlhoročných tradíciach, ktoré v dnešnej dobe ponúkajú tú najlepšiu kvalitu spracovania, aktivít a pokroky v oblasti optiky. Pre nadšencov, ktorí túžia po love s kvalitnou optikou, poteší ich rada optiky Leica Sport Optics. 100 rokov vývoja a vytváranie povedomia približuje ľuďom kvalitu obrazu.

Automatické vrhačky holubov Vám zabezpečia nezabudnuteľné zážitky v spoločnosti priateľov na strelnici. Od hobby po profi triedu.

MERKEL – luxusné nemecké zbrane s vysokou presnosťou a najvyššou kvalitou na trhu. Zbrane s priamo ťažným záverom, kde prebitie je obyčajnou hračkou a ďalší výstrel už nenecháva na seba čakať. Prevedenia s drevom, plastom, výrezom v pažbe či gravírom na mieru.

HAENEL - dovozca kvalitných nemeckých zbraní z dielne MERKEL. Viac ako 120 rokov na trhu. Jednoduché tiché prevedenie zbraní, za studena kované z jedného kusa železa. V ponuke drevo, plast, kamufláž, jednoranové zlamovacie  či útočné CR223.

BERGARA – poctivé zbrane zo Španielska za bezkonkurenčné ceny. Od opakovacích guľovníc aj pre ľavákov až po 16,5“ dlhé jednoranové guľovnice do pohonu. S bergarou Vás už nič neprekvapí.

TAURUS – americké pištole a revolvery spĺňajúce najprísnejšie kritéria výroby a použitých materiálov. S bohatou históriou a tradíciou od roku 1982 v Miami na Floride.

Vzduchovky NORICA s tradíciou od r. 1917. V ponuke kvalitné pružinové a piestové vzduchovky 4,5 a 5,5mm v drevenom alebo plastovom prevedení pažby, nastaviteľné lícnice, kamufláže. S náhradnými dielmi. Ako príslušenstvo značková NORICA optika, široká ponuka streliva, nože.

EKOL plynovky, flobertky a vzduchovky. Zbrane na voľný predaj kat. D od uznávaného výrobcu EKOL, s vyladeným fungovaním, jemnou spúšťou, vždy funkčné, nezasekávajú sa, pekne spracované.

ATN – americké nočné a termovízne zariadenia s 30mm tubusom na jednoduchú montáž. Tma Vás už nezastaví. Vyberte si svoj model. Lov sa zrazu stane nezabudnuteľným okamihom.

LASERLUCHS – najvýkonnejšie laserové prísvity s neprekonateľným výkonom. Vaše zariadenia na nočný lov už nebudú poznať prekážku.

Strelivo DDUPLEKS - agilná, rýchla a presná jednotná strela s minimálnou vibráciou v lete, presný a smrtiaci efekt zaručený. Kontrolovaná expanzia strely.

DELTA, BRESSERVIXEN – optika, kde pomer cena a výkon je výhra. Vyberte si aj Vy zo širokého portfólia týchto troch značiek. Od ďalekohľadov na turistiku až po špičkovú optiku na športovú streľbu či mnoho kolimátorov pri vybraných modeloch až s 30-ročnou zárukou.

OLIGHT nezničiteľné taktické a poľovnícke svietidlá s komplet príslušenstvom, montáže, tlakové spúšte, farebné filtre. Životnosť 50 000 až 100 000 hodín, extrémne výkony, svietidlo s výkonom až 25 000 lumenov, neprehrievajú sa, odolnosť voči nárazom a pádom, vodotesnosť, viac režimov svietenia, vhodné pre poľovníctvo, rybárstvo, outdoor. Doživotná záruka na LED diódy.

Fotopasce TETRAO, SPROMISE, SPYPOINT, SCOUTGUARD, MOULTRIE. Fotopasce s MMS, GPRS, WiFi a live prenosom alebo štandardné pre hobby aj profi užívateľov. Perfektné ostré zábery, laserový lúč, farebný display, 32 GB karty, nízka spotreba, možnosť uzamykania, diaľková komunikácia, externé úložiská, zberné stanice a mnoho ďalšieho. Najširší výber v EU, dodávame od poľovníkov a včelárov po security sektor, políciu...k okamžitému odberu na skladoch. Najväčší sortiment doplnkov s garanciou najlepších cien.

ŽIVOLOVNÉ PASCE – slovenská výroba, spoľahlivosť, extrémne pevné, bezpečné – bez rizika poranenia odchytených zvierat. Odladené detaily.

Taktiež Vám ponúkame množstvo kvalitných, jedinečných a funkčných doplnkov pre poľovníkov a outdoor ako napríklad nastreľovacie stojany, zosilňujúce slúchadlá, posedové vaky, elektrické výcvikové, protištekacie a GPS obojky pre psov DOGTRACE, ohradníky FENCEE, knihy, tématické DVD, váhy, reflektory, hračky pre deti.

FOODSAVER – vákuovacie zariadenia sú revolúcia v skladovaní diviny a celkovo potravín. Maximálna hygiena, odolnosť a 5-násobná trvanlivosť. Opakované použitie fólií... Kompletné príslušenstvo a doplnky.

Anatomicky tvarované vyhrievacie prvky a sety ALPENHEAT prinášajú okamžitý efekt v chladných časoch. Doba vyhrievania je 16 až 24 hodín. Sušiče obuvi poskytujú účinné a pružné riešenie pre rýchle a šetrné sušenie vlhkej obuvi, rukavíc a častí obuvi rôzneho druhu. Taktiež v ponuke vyhrievané topánky, ponožky, vložky, vesty, rukavice a celé odevy.

HELLE – ručne vyrábané nórske nože v luxusnom dizajne. Každý kus je originálny a jedinečný vďaka použitej korenovici. Extrémne kvalitná oceľ z nich robí špičku vo svete nožov.

GERBER je nezastaviteľný. Desaťročia inovácií a obetavosti. Preslávený ako majster nožov a nástrojov, život zachraňujúce produkty. Dnes už je to oveľa viac než len čepeľ. Spoločnosť bola založená v roku 1939 a sídli v Portlande - Oregon, USA. GERBER je americká značka, ktorej produkty majú globálny dosah a relevanciu. Vojaci, lovci, remeselníci a priatelia prírody. Každý výrobok, ktorý nesie názov GERBER je podporený slávnou doživotnou zárukou. GERBER vždy splní Vaše očakávania pri prežití alebo love.

Uznávané vnadidlá, minerálne zmesi, bukový decht EUROHUNT dodávame s overenou účinnosťou na rôzne druhy zvery. Mnoho iného sortimentu ako aj napríklad spoľahlivé vábničky WEISSKIRCHEN pre aktívne poľovanie nájdete u nás práve pod značkou EUROHUNT.

NORDIK PREDATOR vábničky, švédska nezničiteľná špička. Vábničky na všetky druhy zvery.

Okamžite nastaviteľné strelecké palice TETRAO - vyrobené z extra ľahkého hliníka - sú skvelou pomôckou pre každého poľovníka či fotografa. Strelecké palice - kompletná ponuka monopodov, bipodov a tripodov aj vo verzii s opierkou. U nás taktiež v ponuke verná napodobenina lebky, dostatočne pevná na uchytenie parohov a zhodov. Odliatok je z pevnej živice a špeciálnych prímesí.Vyrábame pre celú Európu.

WALKSTOOL- teleskopické stoličky zo Švédska. Jedinečná patentovaná konštrukcia, ktorá nie je napodobiteľná! Ľahké, tiché, pohodlné a skladné.

Plastový program, podávače krmiva pre zver, kŕmne bubny, plastové vaničky, držiaky na ťažné zariadenia áut, nerezový program. Kvalitný a nezničiteľný nerez obsahujúci tyč na zavesenie aj na ťažné, S-háky rôznych veľkostí, ťahače a navijáky. Vymeniteľné botky pažby, očnice na optiku a iné doplnky zbraní. Teleskopické kalené obušky. Prevedenie od 16” do 26”. Čierne alebo chromované, s púzdrom na opasok. Airsoft zbrane so strelivom na hobby využitie. Hračkárske zbrane s bezpečným strelivom pre najmenších, aby aj Vaše deti mohli začať loviť a zdokonalovať sa v streľbe.

Exkluzívny dovozca pre gumáky TETRAO a TIGAR - ručná výroba gumákov s láskou a ušľachtilou myšlienkou, 1.triedy, vyrobené v EÚ. Dostupné vo všetkých dámskych a pánskych veľkostiach.

Exkluzívne peňaženky a dokladovky TETRAO, z jemnej a kvalitnej kože s rôznymi motívmi a rôznymi formátmi, s veľkými skladovými zásobami a výrobou do 24 hodín s bezkonkurenčnou cenou.

MERKEL GEAR – nemecké oblečenie, kde kvalita hrá hlavnú úlohu. Patentované membrány sú súčasťou každého jedinečného kusu v prepracovanom dizajne aj pre mladých, ktorí chcú byť v nielen funkčnom ale aj v štýlovom.

DEERHUNTER – oblečenie šité s láskou v Dánsku. Firma, ktorá obetovala svoj život do vývoja oblečenia a popri tom všetkom oblieka aj dánsku kráľovskú rodinu, tak čo? Ešte váhaš o jej kvalite? Extrémne široké portfólio pre ženy aj mužov v dostupných cenách.

IBO Poľovník je dovozcom aj pre termovízne kamery TETRAO, pri ktorých nebudete potrebovať žiadne svetlo. Pomôžu Vám pri objavovaní nočných zvierat, dohľadávke zveri, vyhľadávaniu stratených osôb. Veľká citlivosť, jasný obraz, farebné zobrazenia, záznam obrazu, vysoká kvalita, cenová dostupnosť. Možnosť použitia cez deň, nezastaví ju ani dážď či hmla. Video či foto záznam, mnoho farebných režimov.

ZUBÍČEK - certifikovaný a najväčší výrobca kompletného koženého programu, prvotriedna koža, prepracované detaily, zabrúsené a opravované okraje, vynikajúce sfarbenie, pevné švy, všetko ručne vyrábané a ručne zdobené.

NOVÉ DOPLNENÉ VYDANIE VEĽMI ÚSPEŠNEJ A OBĽÚBENEJ KNIHY SLOVENSKÝ KOPOV v poľovníckej praxi od Ing. CYRILA BOLDIŠA a kolektívu. Táto kniha by nemala chýbať v knižnici žiadneho poľovníka. Prináša Vám veľmi veľa cenných rád pri výchove tohto poľovníckeho plemena ako aj množstvo zaujímavých príhod a zážitkov od autorov knihy. Taktiež Vám ponúkame doplnené vydanie knihy Srnčia zver či knihu Lovecká lukostreľba.


Naša sekcia Les a záhrada Vám taktiež ponúka širokú škálu TOP svetových značiek ore Vašu záhradu, dielňu či kuchyňu.

VILLAGER - Európsky výrobca, ktorý ponúka vysoko kvalitné produkty za dostupné ceny. Bohatý sortiment produktov zahŕňa nástroje pre domácnosť a záhradu, skúšane v reálnych podmienkach, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy spoľahlivosti a zodpovedajúce vybavenie potrebné na ich bezpečné používanie. Nechýba akumulátorový program - Villager Fuse, ktorý ponúka už viac ako 40 strojov a náradia do záhrady a dielne. Všetky produkty z rady Fuse sú kompatibilné s 1 batériou a nabíjačkou. So službami, na súčasných a potenciálnych zákazníkov, pomoc a náhradné diely sú dostupné a je zaručená dlhá životnosť výrobku a 3 ročná záruka. Villager všetko, čo potrebujete pre záhradu, trávnik, poľnohospodárske pôdy, do domu či bytu.

SABO - nemecké kosačky a prevzdušňovače s najlepším zberom trávy a lístia, hliníkové skelety s 15 ročnou zárukou, patentovaný systém Turbostar, všetky kolieska v ložiskách, textilné koše, centrálne nastavenie výšky strihu, tradične vysoká kvalita s patentom na ochranu kľukového hriadeľa a mnohými inými prednosťami. Jednotka na trhu s viac ako 50-ročnou tradíciou.

FISKARS (fínske ručné náradie) - s najširšou zásobou záhradného a domáceho náradia, na sklade u nás viac ako 550 druhov tovaru.

SILKY - japonské ručné pílky s jedinečnými reznými vlastnosťami, rôzne typy pre rôzne odvetvia. Využitie od hobby záhradkárov cez stavbárov po profi arboristov.

CANYCOM - svahové mulčovacie kosačky s japonským rodokmeňom pokosia všetko „zelené“ ľubovoľnej výšky a na svahoch so sklonom až do 45 stupňov, obsluha sa samozrejme vezie a užíva si nekonečnú silu týchto strojov.

ELIET štiepkovače na princípe sekery, prevzdušňovače a špeciálne stroje s vlastným vývojom, jediné štiepkovače na svete, ktoré vďaka unikátnemu princípu štiepkovania spracujú všetok „zelený odpad“ a omnoho viac...

KRUMPHOLZ - najkvalitnejšie nemecké ručne kované náradie s tradíciou výroby od roku 1799. Moderný dizajn, prepracovanosť, ergonómia a hlavne spoľahlivosť a vysoká odolnosť náradia.

KINEX - kvalitné profesionálne duralové priemerky Kinex s vylepšením oproti starým modelom, ktoré nesmú chýbať vo výbave žiadneho lesníka. Výhradné zastúpenie slovenskej výroby. Presné meranie, dobré držanie a cenová dostupnosť.

PORTABLE WINCH - kvalitné kanadské ručné navijáky. Možnosť využitia v lesníctve, stavebníctve, v záchranných zložkách či na poľovnícke účely.

HULTAFORS - ponúka maximálne funkčné, spoľahlivé a presné náradie. Náradie, ktoré vydrží aj tvrdé zaobchádzanie, ktoré je naozaj odolné a predovšetkým skvelo padne do ruky. Náradie Hultafors sa vyvíja v spolupráci s profesionálnymi remeselníkmi. V ponuke od tohto výrobcu nájdete mnoho sekier a nožov pre rôzne využitie.

IBO LESY a IBO PÍLA ponúkajú na odber taktiež svoje výrobky a služby, pre bližšie informácie kliknite na konkrétnu sekciu.

 

Hore