Servis záhradnej a lesnej techniky

 • Servis motorových píl STIHL, VILLAGER, DOLMAR, HUSQVARNA
 • Servis krovinorezov STIHL a VILLAGER
 • Kompletný servis sortimentu značky STIHL
 • Kompletný servis sortimentu značky VILLAGER
 • Servis záhradných traktorov SABO, VILLAGER a SNAPPER
 • Servis svahových kosačiek a mulčovačov CANYCOM
 • Kompletný servis záhradnej techniky a kosačiek na trávu SABO a SNAPPER
 • Servis drvičov záhradného odpadu a vertikutátorov ELIET a VILLAGER
 • Kompletný servis záhradného a domáceho náradia FISKARS
 • Brúsenie reťazí do motorových píl, nožov do kosačiek
 • Kompletný záručný i pozáručný servis na nami predávané stroje a náradie v e-shope a v kamennej predajni
 • Vymeníme vám olej po sezóne a kompletne zgenerálkujeme a pripravíme váš stroj na novú sezónu

Vážení zákazníci, ponúkame vám naše kvalitné a rýchle servisné služby. V našom servise vám radi a ochotne opravíme vašu záhradnú a lesnú techniku, nabrúsime nože do kosačky a reťaze na motorové píly. Naši odborní zamestnanci vám ochotne poradia a pomôžu pri odstraňovaní závad na vašej kosačke, motorovej píle, krovinoreze a ostatných strojoch či náradia. Techniku, ktorú predávame zásadne aj vieme opraviť. Predávame všetky dostupné náhradné diely do nami predávaných strojov. Okrem toho v našom servisnom stredisku, ktoré sa nachádza priamo u nás v kamennej predajni v Trenčíne na Bratislavskej ulici 50 opravujeme aj:

Motorové píly

STIHL

 

Poskytujeme záručný aj pozáručný servis na všetky motorové píly STIHL. Neexistuje závada, s ktorou by sme si nevedeli dať rady. Ako servisný partner STIHL máme skladom najviac náhradných dielov do motorových píl značky STIHL. Patríme k popredným servisným strediskám motorových píl STIHL na Slovensku vôbec. Náš servisný technik zistí závadu a následne Vás bude o nej informovať a bude s vami konzultovať ďalší postup pri oprave vašej píly. Na počkanie vám náš technik spraví záručnú prehliadku vašej píly a na počkanie vám ju nastaví tak, aby pracovala správne. A vy od nás môžete odísť rovno do práce so správne fungujúcou a nastavenou pílou. Ešte dnes opravujeme mnohé píly, ktoré sú staré 15 a viac rokov a stále máme na ne náhradné diely. 

DOLMAR

Oprava motorových píl DOLMAR taktiež nie je pre nás ničím čo by nás prekvapilo. Náš servisný technik zistí závadu na vašej píle a bude daľší postup pri oprave s vami konzultovať. Následne rýchlo a promptne objednáme potrebné diely do vašej píly DOLMAR a túto ihneď opravíme, odskúšame a vraciame zákazníkovy. Taktiež vám v našom servise na počkanie nastavíme a zoradíme vašu pílu DOLMAR a vy od nás budete odchádzať do niekoľkých minút spokojný so správne fungujúcou pílou.

HUSQVARNA

Oprava motorových píl HUSQVARNA taktiež nie je pre nás ničím čo by nás prekvapilo. Náš servisný technik zistí závadu na vašej píle a  bude daľší postup pri oprave s vami konzultovať. Následne rýchlo a promptne objednáme potrebné diely do vašej píly HUSQVARNA a túto ihneď opravíme, odskúšame a vraciame zákazníkovi. Taktiež vám v našom servise na počkanie nastavíme a zoradíme vašu pílu HUSQVARNA a vy od nás budete odchádzať do niekoľkých minút spokojný so správne fungujúcou pílou.

Krovinorezy

STIHL


Poskytujeme záručný aj pozáručný servis na všetky krovinorezy značky STIHL. Neexistuje závada s ktorou by sme si nevedeli dať rady. Ako servisný partner STIHL máme skladom najviac náhradných dielov do krovinorezov značky STIHL. Patríme k popredným servisným strediskám krovinorezov STIHL na Slovensku vôbec. Náš servisný technik zistí závadu a následne vás bude o nej informovať a bude s vami konzultovať ďalší postup pri oprave vášho krovinorezu. Na počkanie vám náš technik spraví záručnú prehliadku vášho krovinorezu a na počkanie vám ho nastaví tak aby pracoval správne. A vy od nás môžete odísť rovno do práce so správne fungujúcou a nastavenou pílou. Ešte dnes opravujeme mnohé krovinorezy, ktoré sú staré 15 a viac rokov a stále máme na ne náhradné diely.

Kosačky na trávu a záhradná technika

SABO


Ako výhradný dovozca kvalitných nemeckých kosačiek a záhradnej techniky SABO na Slovensko a do Čiech poskytujeme záručný aj pozáručný servis týchto kosačiek. Väčšinu náhradných dielov máme skladom v našom servise takže čas opravy vašej kosačky bude minimálny. Servis robíme aj na staršie kosačky SABO na ktoré sú stále dostupné náhradné diely. Vašu kosačku v našom servise prehliadneme, zistíme závadu následnú opravu s vami prekonzultujeme a závadu odstránime. U nás nikdy nečakáte viac ako je to potrebné.

SNAPPER

Ako výhradný dovozca kosačiek na trávu a záhradnej techniky SNAPPER na Slovensko poskytujeme záručný ale i pozáručný servis na záhradnú techniku značky SNAPPER. Máme skladom väčšiu časť dostupných náhradných dielov, takže závadu na kosačke v našom servise rýchlo odhalíme a následne promptne odstránime.

Záhradné, elektrické náradie a záhradná technika VILLAGER

Ako exkluzívny dovozca strojov a náradia značky VILLAGER poskytujeme záručný aj pozáručný servis pre všetok sortiment. Náš šikovný technik si hravo poradí s každou závadou.

Záhradné, domáce náradie a záhradná technika FISKARS

Ak by sa vám náhodou niečo pokazilo z tohto kvalitného Fínskeho náradia Fiskars, nevadí. V našom servise Fiskars si s tým hravo poradíme a závadu rýchlo odstránime.

Štiepkovače a vertikutátory

ELIET


Poskytujeme záručný aj pozáručný servis na štiepkovače a vertikutátory ELIET. Skladom máme väčšinu náhradných dielov, prípadne ich vieme urýchlene objednať a dodať. Podľa potreby náš servisný technik vycestuje priamo za vami na miesto výkonu práce a ak je to možne, závadu rýchlo odstráni priamo na mieste. Túto službu ocenia hlavne majitelia rozmerných strojov a na prepravu náročných štiepkovačov ELIET.

Svahové traktory a mulčovače

CANYCOM


Ako exkluzívny dovozca svahových traktorov a mulčovačov CANYCOM pre Slovensko poskytujeme záručný aj pozáručný servis. V našom servise robíme všetko od výmeny oleja cez generálny servis až po výmenu či brúsenie nožov.

Záhradné a lesnícke náradie

V našom servise opravujeme všetko nami predávané a ponúkané záhradné lesnícke náradie. Vymieňame plátky do píliek SILKY, opravujeme záhradné postrekovače SOLO, servisujeme lesnícke pásma a priemerky KINEX. Taktiež ponúkame servis štiepačiek.

Brúsime

V našom servise vám nabrúsime a spojíme roztrhnuté reťaze na motorové píly. Brúsime a vyvažujeme všetky nože do kosačiek na trávu. Ďalej brúsime a vyvažujeme troj a štvor-zubce do krovinorezov.

Potrebujete s niečim poradiť, alebo opraviť a nenašli ste to v našej ponuke? Nevadí, kontaktujte nás na telefónnom čísle 032 74 84 000 alebo mailom na ibo@ibo.sk a uveďte o akú závadu ide + presný typ stroja. Naši odborní pracovníci vám ochotne pomôžu a poradia. Alebo navštívte náš kvalifikovaný servis v Trenčíne na ulici Bratislavská 50.

Hore