Fotopasca SPYPOINT FORCE DARK 12 mpx Fotopasca SPYPOINT FORCE DARK 12 mpx 1 Fotopasca SPYPOINT FORCE DARK 12 mpx 2 Fotopasca SPYPOINT FORCE DARK 12 mpx 3 Fotopasca SPYPOINT FORCE DARK 12 mpx 4 Fotopasca SPYPOINT FORCE DARK 12 mpx 5
Zľava 25%
Top kvalita

Fotopasca SPYPOINT FORCE DARK 12 mpx

Kategória: Fotopasce
Kód produktu: EH680095
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
209.93 € s DPH 279.90 €
  • Rýchlosť spúšte iba 0,07 sek
  • Jednoduché a prehľadné menu
  • Neviditeľný prísvit
  • Až 42 LED diód
  • FULL HD video so zvukom
  • 2" LCD displej

SPYPOINT FORCE DARK je skvelá kanadská kamera, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie po celom svete. Nielen preto, že má malé rozmery a veľmi komfortne sa s ňou vďaka tomu manipuluje. Ultra kompaktná fotopasca SPYPOINT FORCE DARK totiž ukrýva v malom tele naozaj impozantné funkcie. Inovatívny zatienený snímač pohybu dokáže rýchlejšie zaznamenať pohyb. Vďaka nemu je rýchlosť spúšte len neuveriteľných 0,07 sekundy. Medzi snímaním fotografií nie sú žiadne pauzy, fotí jednu fotografiu za druhou v rýchlom slede. Kamera FORCE DARK má až 42 neviditeľných LED diód, vďaka čomu sú zábery ostré a veľmi kvalitné aj za zhoršených svetelných podmienok, či v noci. Fotky sú v rozlíšení až 12 Mpx a videá vo FULL HD kvalite 1080p aj so zvukom, takže nebudete ukrátený ani o tie najmenšie detaily. 

FORCE-DARK od spoločnosti SPYPOINT je poľovnícka fotopasca vybavená funkciami, ktoré zachytia každý dôležitý moment. Ako už názov napovedá, FORCE-DARK používa prakticky nedetegovateľné neviditeľné LED diódy, ktoré pri použití v prostredí nevytvárajú viditeľný blesk. Technológia hybridného osvetlenia SPYPOINT vám umožňuje vybrať si jedno zo štyroch nastavení prísvitu, ktoré vyhovuje vašim potrebám. 

FORCE-DARK je tiež vybavený najrýchlejšou spúšťou medzi fotopascami a to iba 0,07 sekundy. Čo to presne znamená? To znamená, že keď dôjde k detekcii, fotoaparát vystúpi z režimu spánku a začne fotografovať za niekoľko milisekúnd.

Nové menu fotopasce je štrukturované, viac intuitívne a prehľadné. FORCE DARK tak jednoducho a rýchlo nastavíte na 2" LCD displeji, ktorý je zabudovaný rovno vo fotopasci. Praktickou výhodou je aj odnímateľná konzola. Vďaka nej nemusíte fotopascu prácne a zdĺhavo demontovať napr. zo stromu vždy, keď ju budete chcieť nastaviť. Len vytiahnete kameru z konzoly, nastavíte a nasuniete naspäť. Zároveň konzolové upevnenie umožňuje aj vymienanie kamier medzi sebou bez toho, aby ste museli odopínať lano alebo popruh. To všetko jedoducho a rýchlo.

Ak teda chcete fotopascu, ktorá dokáže zaznamenávať naozaj krásne fotky a videá, ale na druhej strane nechcete investovať závratnú sumu, FORCE DARK je skvelou voľbou práve pre vás. Môžete ju využiť ako poľovnícku kameru na sledovanie zveri, ale zároveň perfektne zastane aj pozíciu bezpečnostnej kamery na monitorovanie a stráženie objektov. Zvoľte si kanadskú spoľahlivosť a kvalitu a určite neoľutujete.

Technická špecifikácia:

Možnosť regulácie prísvitu: Áno 4 stupne
Prísvit: Neviditeľný, 42 LED diód 940nm
Rozlíšenie fotografie: 12 Mpx farebné (v noci čiernobiele)
Dosah prísvitu: 27 metrov v tme
Rozlíšenie videa: FULL HD (1080p) 24 fps
Rýchlosť spúšte: 0,07 s
Nahrávanie zvuku: Áno
Foto a video súčasne: Najskôr 1 fotografia, potom video
Displej:
Áno, 2" LCD
Time-lapse (časozber): Áno
Sekvenčné fotenie: Áno, až 6 fotografií za sebou
Možnosť regulácie PIR snímača Áno - nízka/stredná/vysoká
Informácie na fotografii: Dátum, čas, fáza mesiaca, teplota, Spypoint logo, model fotopasce
Kontinuálny režim: Áno
Podpora SD/SDHC kariet: Áno, až do 32 GB SD/SDHC
Napájanie: 8x alkalické AA batérie / nabíjateľná líthiová batéria LIT-09 / 12V napájací konektor pre externú batériu alebo adaptér
Porty: USB a TV-OUT
Závit na statív: Štandardný (1/4" - 20")
Rozmery: 3,8" x 5" x 3,2" (9,6 x 12,7 x 8,1 cm)
Farba: Kamufláž

 
Obsah balenia:

  • 1x Fotopasca SPYPOINT FORCE DARK
  • 1x Montážna konzola
  • 1x Popruh na uchytenie fotopasce
  • 1x Návod v slovenskom jazyku

Recenzie produktu Fotopasca SPYPOINT FORCE DARK 12 mpx

Luky
jedna z mnohých od spypointu, ktoré vlastním, ani táto nesklamala, fotky kvalitné, bezproblémová fotopasca. super
Juraj
Kvalitná fotopasca s dobrým dosahom prísvitu. Odporúčam

Hore