Marketingový špecialista

Aktualizované pred týždňom
Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
živnosť, plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1500 EUR/mesiac
  • mzda bude dohodnutá v závislosti od predchádzajúcich skúseností hornú hranicu si stanoví človek sám svojím výkonom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Marketingového špecialistu. Si flexibilný, schopný riešiť problémy a úlohy samostatne, rád pracuješ v kolektíve? Máš pozitívny vzťah k prírode, turistike nebodaj k poľovníctvu alebo jednoducho miluješ marketing?

Potom je táto ponuka určená pre Teba.

Náš marketingový tím posilňujeme o novú pozíciu, ktorej cieľom je príprava a realizácia marketingovej podpory značiek v súlade s našou marketingovou a obchodnou stratégiou. Tvojou úlohou bude:

Realizovať a koordinovať online a offline marketingové aktivity v spolupráci s nadriadeným s cieľom napĺňania obchodno-marketingovej stratégie a plánu spoločnosti.

ONLINE

Spolupráca pri vytváraní, navrhovaní a realizácií marketingových kampaní

Mapovanie a sledovanie trhu

Správa účtov na sociálnych sieťach

Správa kampaní na sociálnych sieťach

Aktívna spoluúčasť na e-mailových kampaniach

Komunikácia s dodávateľskými reklamnými agentúrami, mediálnymi agentúrami, médiami a inštitúciami

Produkcia rôznych obchodných, informačných a prevádzkových tlačív

OFFLINE

Plánovanie , príprava a organizácia podujatí

Plánovanie offline inzercií, PR článkov a iných publikácií a komunikácia s redakciami.

Plánovanie rádio kampaní
Plánovanie a komunikácia outdoor priestorov (billboard, citylight a iné)

Reprezentovať spoločnosť na výstavách, prezentáciách a podujatiach.

Vykonávať administratívne činnosti spojené s fungovaním marketingu, evidenciu faktúr, objednávok a zmlúv.

Budovanie povedomia o značke

Spolupráca s obchodným oddelením pri kampaniach naprieč rôznymi kanálmi a prevádzkami

Spolupráca s grafikom, fotografom a tvorcom videa

Žiadosť a životopis posielaj iba e-mailom na zamestnanie@ibo.sk

Zamestnanecké výhody, benefity

Zaujímavé bonusové ohodnotenie, kedy si strop stanovuješ len ty sám

Výrazné zamestnanecké zľavy na produkty

Firemný notebook

Firemný telefón

Príspevok na stravovanie

Školenia a vzdelávacie kurzy podľa vlastného výberu

Unikátna možnosť osobného a kariérneho rastu

Možnosť stabilnej a dlhodobej práce v TOP firme v poľovníckom segmente

Jedinečná príležitosť testovať a používať obľúbené poľovnícke a outdoorové produkty renomovaných svetových značiek

Firemné akcie

Firemná "uniforma" - pohodlné firemné oblečenie, ktoré ťa ale nútiť nosiť nebudeme

Super kolektív v rodinnej firme

Práca v dynamicky expandujúcej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Ads - Základy
Google Analytics - Základy
Facebook Business Manager - Základy
Ecomail - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Prax v oblasti online marketingu

Skúsenosť s nástrojom Ecomail alebo iným na posielanie e-mailingu

Kreativita

Pozitívny prístup a tímovosť

Komunikatívnosť

Samostatnosť

Zmysel pre detail

Informácie o spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme rodinná slovenská firma aktuálne pôsobiaca v 5-ich európskych krajinách, s viac ako 90 zamestnancami a obratom cez 15 mil € ročne.

Maloobchodná a veľkoobchodná činnosť v oblasti poľovníctva, záhradnej, lesnej a komunálnej techniky, potrieb pre prácu v lese, doma a na záhrade. Lesnícka činnosť a doprava dreva. Piliarska výroba reziva a výroba palivového dreva.

Fotografie z IBO akcií, predajní, výstav, a pod. nájdete tu: https://www.ibo.sk/fotogaleria

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Registrácia do databázy kandidátov

Hore