Vyhrievač a sušič topánok Alpenheat Circulation UV AD10 Vyhrievač a sušič topánok Alpenheat Circulation UV AD10 1 Vyhrievač a sušič topánok Alpenheat Circulation UV AD10 2 Vyhrievač a sušič topánok Alpenheat Circulation UV AD10 3 Vyhrievač a sušič topánok Alpenheat Circulation UV AD10 4 Alpenheat Schuhtrockner Circulation/ Bootdryer Circulation
Zľava 30%
Zľava -30%
do
:
dní
:
hod.
:
min.
 
sek.
-30%

Vyhrievač a sušič topánok Alpenheat Circulation UV AD10

Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Skladom, odosielame ihneď
22.37 € s DPH 31.95 €
  • Zabudované UV svetlo pre elimináciu baktérii
  • Otvory pre optimálnu cirkuláciu vzduchu
  • Vhodný do akejkoľvek obuvi 
  • Integrované rozpierky 
  • Spoľahlivosť vyhrievania a sušenia  

Modelová rada AD10 v podobe vyhrievača a sušiča obuvu predstavuje dokolanú pomôcku pre bezpečné a rýchle vyhriatie a vyšušenie vašich topánok. Či už po náročnom love alebo počas neho alebo po turistike. Zabudované UV svetlo sa stará o maximálnu možnú elimináciu baktérii, vďaka čomu vám nebude obuv zapáchať. Vyhrievač/sušič vytvára cirkuláciu vzduchu prúdením tepla, na základe čoho nielen suší obuv, ale aj zohrieva. Aby dokázal vytvárať teplo a sucho, nemá zabudovaný žiadny ventilátor ani pohyblivé časti. Je možné ho využiť aj na predhrievanie obuvi. Na jeho spodnej časti nájdete výstupky, ktoré vytvárajú priestor medzi stielkou a sušičom, čím je zaručená bezproblémová cirkulácia vzduchu. Viditeľné otvory výrazne skracujú čas sušenia. V tomto prípade je studený vzduch nasávaný pomocou otvorov dovnútra a cez horné otvory ohriaty vzduch prostredníctvom tlaku prúdi cez otvory na hornej strane von. Vzduch je ohriaty na cca 30°C.

Parametre produktu: 

Farba: zelená
Výkon: max. 9 W
Napätie: 230 V
Rozmery: 16 x 5 x 3 cm
Hmotnosť: 190 g

Obsah balenia: 

Vyhrievač a sušič topánok Alpenheat Circulation UV AD10

Recenzie produktu Vyhrievač a sušič topánok Alpenheat Circulation UV AD10

Jozef
Úžasná vecička, ktorá mi vysuší topánky, keď ich potrebujem o pár hodín obuť a používať.
Dušan
Veľmi praktický sušič, malý, spratný a výkonný, beriem ho so sebou aj na chatu, alebo keď ideme niekam na zimnú dovolenku, SUPER VEC! Doporučujem!

Hore