Pánska obojstranná bunda Merkel Gear Helix Reversible

Kód produktu: MG21382900
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný

Obojstranná bunda HELIX je fleecová obojstranná bunda, ktorá je ideálna na spoločné poľovačky a studené chladné počasie. Avšak mimoriadne silná vlnená kvalitná podšívka bundy a inovatívny strih robia "bundu HELIX" mimoriadnym oblečením, pre aktívnych lovcov po celom svete. Použitá kvalitná vlna je o 30% silnejšia, a preto je oveľa odolnejšia ako zvyčajne, vynikajúce hodnoty tejto špičkovej kvality oceníte hlavne v studenom počasí. V spojení s membránou WND-X, odolnou voči vetru a vysokej vodoodpudivosti, je výsledkom extrémne funkčná bunda, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Jedna strana bundy je v klasickej olivovej farbe, druhá strana silnou, zreteľne viditeľnou oranžovou. Dôležité pre náš celý vývojový tím bola vhodnosť bundy na batoh, a preto boli nainštalované Reglanové rukávy, ktorých švy netlačia, keď lovec nesie batoh na dlhšie vzdialenosti.

Spodné vrecká bundy boli nastavené o niečo vyššie s extra dlhými zipsami, takže môžete stále používať vrecká, aj keď máte batoh so širokým pásom okolo celého obvodu tela. Rukávy majú robustnú strečovú tkaninu "strednú vrstvu", ktorá zabraňuje migrácii kľúčov a špicatých kaziet do vreciek druhej strany.

Špecifikácia:

Materiál: Polyester

Priedušnosť: 10.000 g/m²/24h

Vodeodolnosť: 10.000 mm

Recenzie produktu Pánska obojstranná bunda Merkel Gear Helix Reversible

Feri
Veľmi kvalitná bunda,ktorú mám už tretiu sezonu,využívam hlavne na spoločné poľovačky,keďže je obojstranná.Ľahká,teplá a veľmi pohodlná!
Martin
Maximálna spokojnosť s bundou, využívam najmä na spoločné poľovačky. Veľmi odolná, neroztrhá sa v pohone, neporovnateľná s lacnejšou konkurenciou.

Hore