Termovízia FLIR SCOUT II 240 - Predvádzacia Termovízia FLIR SCOUT II 240 - Predvádzacia 1 Termovízia FLIR SCOUT II 240 - Predvádzacia 2
Zľava 25%

Termovízia FLIR SCOUT II 240 - Predvádzacia

Kategória: FLIR termovízie
Kód produktu: PO1250
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.

Termovízia FLIR Scout II 240

Sedíte na posede a myslíte si, že okolo vás žiadna zver nie je, lebo ju voľným okom nevidíte. Ale akonáhle sa pozriete naokolo seba cez termovíziu FLIR, či cez deň, alebo v noci, tak zistíte, že ste sa riadne mýlili. Budete sa čudovať, koľko kusov zveri sa okolo vás nachádza. Môžete sa prechádzať nerovným terénom mimo ideálnu trasu za súmraku, pred zotmením alebo aj za úplnej tmy a popri tom môžete objavovať nočné zvieratá, ktoré si ostatní členovia vašej skupiny nevšimli. Alebo môžete ľahšie a rýchlejšie objaviť miesto, kde sa nachádza postrelené zviera. Použite termovíziu FLIR SCOUT II 240, s ktorou vás neprekvapí ľahká hmla, dym alebo stopy prachu. Poľovnícku termovízu FLIR SCOUT II 240 tieto faktory nezastavia. Táto termovízna kamera vám umožní pozorovať voľne stojacu zver vo vysokej tráve alebo čiastočne ukrytú v kríkoch aj počas dňa.

Neprekonateľná cena

FLIR ako svetová jednotka na trhu termovízií nechce len priniesť na trh najvyspelejšiu termovíziu. V záujme spoločnosti FLIR je priniesť možnosť využitia termovízie čo najväčšiemu počtu užívateľov, ako len je to možné. To je dôvod, prečo FLIR Systems uvádza na trh FLIR Scout II sériu za bezkonkurenčnú cenu. Od teraz už si môže každý dovoliť termo nočné videnie. Cena už viac nebude prekážkou. Už sa viac pri pozorovaní nemusíte obmedzovať a využívať menej efektívne termovízne systémy. Užite si pozorovanie na poľovačke, alebo na prechádzke so špičkovou termovíziou FLIR SCOUT II.

Výborná detekčná vzdialenosť

Termovízia FLIR Scout II 240 sa môže pýšiť naozaj obdivuhodnou detekčnou vzdialenosťou. Pri človeku je to 320 m a pri vozidle dokonca až 900 m. Vo svojej kategórii tak patrí Scout II 240 do absolútnej špičky medzi termovíziami.

Neopísateľne ostré zábery

Termovízia FLIR Scout II je vybavená nechladeným, bezúdržbovým, mikrobolometrovým detektorom. Takže poskytuje ostré teplotné snímky vo dne ale aj v noci. Prezriete si ich v LCD hladáčiku s rozlíšením 640x480 pixelov. Všetky termovízne kamery FLIR sú vybavené pokročilým vnútorným kamerovým softvérom, ktorý poskytuje ostrý obraz bez nutnosti ďalšej úpravy užívateľom. Termovízia FLIR vás jednoducho uchváti vo všetkých smeroch.

InstAlert™

Všetky verzie FLIR Scout II sú vybavené unikátnym systémom zobrazovania InstAlert. Táto funkcia vyfarbí najteplejše časti na snímke na červeno. Vďaka tomu je možné veľmi ľahko rozoznať ľudí alebo zvieratá.

LED osvetlenie

FLIR Scout II je vybavený LED svietidlom na prednej strane prístroja. Možno ho použiť na osvetlenie malého priestoru.

Odolné telo, nízka hmotnosť a ergonomický dizajn

FLIR Scout II sú kompaktné a extrémne odolné termovízie. Tieto termokamery sú ideálne pre každého, pretože ich môžete vziať so sebou kamkoľvek a použiť za všetkých okolností. Ergonomické a ľahko použiteľné, také sú termovízie zo série FLIR Scout II. Tieto termovízne kamery sú úplne ovládané len 4 tlačidlami na hornej strane prístrojov. Vhodne umiestnené tlačidlá sú priamo pod končekmi prstov vždy v dosahu. Určite oceníte aj nízku hmotnosť tohto termovízneho prístroja - iba 340g. Termovíziu môžete tak mať všade a stále pri sebe a ani o nej nebudete vedieť. Pretože nikdy neviete, kedy sa vám takýto šikovný pomocník môže hodiť.

Dlhá životnosť batérie

Termovízia FLIR Scout II je napájaná batériou typu Li-Ion s dlhou životnosťou, ktorá sa neprehrieva. Môže tak pracovať až 5 hodín bez prerušenia.

Tovar bol vyložený na predajni a výstave, bol predvádzaný zákazníkom, dá sa ale povedať, že tovar je nepoužívaný, avšak môže niesť známky používania. Tovar je bez záruky, preto je vo výraznej zľave.

Technická špecifikácia:

Detektor (jadro): VOx Microbolometer 240 x 180 pixelov
Priemer objektívu: 13 mm
Zorné pole: 24° x 18°
Spektrálne pásmo: 7,5 - 13,5 mikrometrov
Zmrazenie obrazu: ÁNO
Digitálny zoom: NIE
Štartovací čas: pod 1,5 sekundy
Ostrenie: automatické
Dioptrická korekcia: +/- 2
USB port: aktualizácia softvéru / nabíjanie batérie
Zabudovaný hľadáčik: farebný LCD displej 640 x 480 pixelov
Polarita obrazu: teplá biela / teplá čierna / InstAlert
Obnovovacia frekvencia videa: < 9Hz NTSC
Tepelná citlivosť: < 50 mK @ f/1.0
Hmotnosť: 340 g
Rozmery: 172 x 59 x 62 mm
Napájanie: integrovaná Li-Ion batéria
Nabíjanie batérie: USB kábel, nabíjanie pomocou adaptéru alebo počítača
Výdrž batérie: 5 hodín (bežné pozorovanie)
Operačná teplota: od -20 °C do +50 °C
Vodeodolnosť: IP-67
Detekčná vzdialenosť postavy 1,8 x 0,5 m: 350 m
Detekčná vzdialenosť vozidla 4,0 x 1,5 m: 900 m

Obsah balenia:

  • USB kábel a sieťový adaptér
  • Pútko na zápästie
  • Nylonové puzdro
  • Návod v slovenskom jazyku

Recenzie produktu Termovízia FLIR SCOUT II 240 - Predvádzacia

Hore