Automatický podávač krmiva 210l/analógový

Kód produktu: PO
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.

Automatický podávač krmiva pre poľovníkov pre pohodlné a hygienické podávanie krmiva domácej, farmovej, alebo divožijúcej zveri. Kompletné zariadenie so sudom, stojanom a podávačom s digitálnymi hodinamy. Možnosť premontovať a zameniť typ podávača z našej ponuky za iný typ v prípade záujmu.

210 litrov kapacita suda
Oceľové nohy
Digitálny časovač
Elektrický motor
Pevné tesné uzatváranie suda

Podávač krmiva je dodávaný s TH-6VD analógovou podávacou jednotkou so 6V motorom. Oceľová, maľovaná vnútorná strana suda pre zvýšenú ochranu proti korózii!
Práškovou povrchovou úpravou ošetrené nohy
Je štandardne dodávaný s ťažkým, uzamykateľným viečkom z polyetylénu

Podávač na krmivo analógový samostatný na primontovanie na spodnú stranu nádoby.

2. najnovšia generácia , 6 V prevádzka, rozhadzovanie do kruhu až do 18 metrov, prehladné analógové hodiny až 10 časov na nastavenie kŕmenia, kŕmenie 1-20 sekúnd, vodotesné prevedenie s kužeľom, bez batérie.

4 roky záruka

Model # TH-6VQ druhej generácie. 10 časov k dispozícii na kŕmenie, každý programovateľný 1 až 20 sekundy na kŕmenie.
Nastaviteľná (Lo / Medium / Hi) otáčky motora ovládanie pre použitie s rôznymi druhmi kŕmenia. Zahŕňa in-line poistku pre ochranu proti preťaženiu. Plošný spoj je úplne uzavretý v počasí - odolné púzdro s ochranným gumovým tesnením.
Veľké silikónové tlačidlá odolné proti poveternostným vplyvom a ľahko použiteľné. Káblový zväzok je vytvarovaný do tesnenia. 6V batériová prevádzka. Možnosť dobíjania batérie externým solárnym panelom od www.FOTOPASCE.sk
Batéria nije sú v cene - Odporúčame objednať kvoli výdrži, konektorom a pripojeniu.

Recenzie produktu Automatický podávač krmiva 210l/analógový

Hore