Top kvalita

Multifunkčná šatka na tvár Bufka TETRAO zvieratá 1 ks

Kód produktu: TX-BUF13
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
9.90 € s DPH
  • Tepelná izolácia
  • Rýchlo odvádza vlhkosť
  • Odolný materiál proti oderu a žmolkovaniu
  • Nizka hmotnosť
  • Široké spektrum použitia

Multifunkčná šatka na tvár, ktorú môžete použiť aj ako ochranné rúško ale tiež na množstvo iných činností a príležitostí. Skvele sa hodí na cyklistiku, lezenie, kempovanie, behanie, rybárstvo. Výnimočne sa hodí ako módny doplnok na motorku, korčuľovanie, airsoft, paintball a podobne.

Túto šatku môžete použiť aj ako osobnú ochranu na tvár. Dokonale zakryje ústa a nos a zabráni tak vdýchnutiu neželaných častíc. Samozrejme nie je možné očakavať 100% ochranu. Šatku môžete prať v práčke a používať opakovane. Bufku využijete ako šál, čelenku, klasickú šatku (pirátsku šatku), kuklu, masku, čiapku dokonca aj ako gumičku do vlasov či na zakrytie očí.

  • Šatku nie je možné vrátiť ani vymeniť z dôvodu ochrany zdravia a z hygienických dôvodov. Pri tomto produkte neplatí 14-dňová lehota na výmenu alebo vrátenie tovaru.

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

Recenzie produktu Multifunkčná šatka na tvár Bufka TETRAO zvieratá 1 ks

Peter
univerzálna šatka či na krk či ako pokrývka hlavy ale aj v dnešnej dobe skvele nahradí rúško
Anonym

Hore