Termoska SIGG Cold Glass green 0,4 L
Zľava 30%

Termoska SIGG Cold Glass green 0,4 L

Kód produktu: SIG8555.80
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
22.20 € s DPH 31.70 €
  • Dvojitý plášť z borosilikátového skla
  • Skrutkovací uzáver
  • 2 odnímateľné nerezové filtre
  • Silikónové ochranné návleky
  • Objem termosky 0,4 l
  • Neobsahuje BPA ani BPS
  • Všetky použité materiály sú 100% recyklovateľné

Termoska SIGG Hot & Cold Glass vyrobená z dvojstenného borosilikátového skla, ktoré odolá aj vysokým teplotám. Dvojitá vrstva borosilikátového skla má pozitívny vplyv na termoizolačné vlastnosti, nápoj tak zostane dlhšie teplý či vychladený. Dva vstavané filtre z nerezovej ocele umožňujú každému používať termosku presne podľa svojich predstáv. Jeden filter je ideálny pre sypaný či porciovaný čaj, druhý ako sitko pre macerovanie ovocia či byliniek. Oba filtre sú ľahko odnímateľné a termosku možné používať aj bez nich.
Hrdlo fľaše je dostatočne široké a umožňuje komfortné používanie, vrchný závit je kompatibilný so všetkými tradičnými uzávermi SIGG WMB (Wide Mouth Bottle). Dva praktické ochranné silikónové návleky - jeden pre jednoduchší a bezpečnejší úchop (zabraňuje vykĺznutiu fľaše), druhý ochráni spodnú časť termosky proti nárazom. Silikónové návleky sú odnímateľné.
Sklenenú termosku si zamilujete - zo skla vyžaruje čistota a harmónia. Pozorovať, ako sa v termoske lúhuje čaj, je dychberúca podívaná. Tým, že nápoj nepríde do kontaktu s iným povrchom než so sklom a nerezovou oceľou (viečko), nehrozí že bola negatívne ovplyvnená jeho chuť či vôňa.

Dvojstenné sklo: nápoj zostane horúci a vy sa nemusíte báť, že sa popálite o fľašu a studené nápoje zostanú vychladené bez kondenzácie.
Termoizolačné vlastnosti: horúci nápoj zostane teplý až 1 hodinu, vychladený zostane studený až 2 hodiny.
 


Recenzie produktu Termoska SIGG Cold Glass green 0,4 L

Hore