Opakovacia guľovnica BERGARA B14 HMR LH

Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
1 498.00 € s DPH

Prepracovaná pažba
Navrhnutá pre ľavákov 
Citlivá spúšť
Dostupná v kalibroch 6,5 creedmoore a 308 Win
Lisovaná pažba HMR
Integrované úchyty na zavesenie a otočné úchytky

Túžba priniesť na trh kvalitné a spoľahlivé zbrane je cieľom každej spoločnosti na výrobu zbraní. Španielska spoločnosť Bergara poskytuje kvalitu a precíznosť pre všetkých skutočných lovcov a súťažných streľcov. Úroveň remeselného spracovania prekonáva všetky ostatné zbrane na trhu.

Nová opakovacia puška z dielne Bergara vás prekvapí hladkým chodom a výbornou citlivosťou spúšte. Zahnutá spúšť je navrhnutá k zaručeniu čo najviac ostrého a čistého ťahu pri každej streľbe. Poskytuje nastavenie podľa požiadaviek zákazníka. Pažba je vybavená integrovanými držiakmi QD pre ľahké pripevnenie na popruh. Je navrhnutá a vyrobená pre najnáročnejších lovcov a strelcov v každej situácii (lov a športová streľba).

Disponuje nastaviteľnou lícnicou a dĺžkami rozperiek. Puška je vybavená 5-ranovým zásobníkom a nastaviteľnou lícnicou. Zásobník je odnímateľný a predstavuje štandard v ponuke zbraní HMR. Záver s 90 stupňovou rotáciou, voľne plávajúcou hlavňou a nastaviteľnou spúšťou. Vďaka tomu je zaručená vysoká presnosť streľby. Jedná sa o zásobníkovú verziu zbrane. Dostupná je v kalibroch: 6,5 Creedmoore a 308 Win. Kompatibilnosť s krúžkami v základe v štýle Remington 700. Hlaveň zbrane je vyrobená z ocele, ktorej povrch je upravený matnou modrou farbou. Puška je ideálna pre ľavákov. 

Hmotnosť: 4,1 - 4,5 kg

Celková dĺžka: 102 – 121 cm

Dĺžka hlavne: 51 – 66 cm

Kapacita zásobníka: 5 nábojov

Stúpanie:

6,5 Creedmoor - 1:8

308 Win. - 1:10

300 Win. Mag. - 1:10

.22-250 Rem. - 1:9

Recenzie produktu Opakovacia guľovnica BERGARA B14 HMR LH

Tomáš
nakoľko som ľavák som bol veľmi limitovaný pri výbere guľovnice , ale táto veľmi milo prekvapila , vrelo odporúčam , má skvelé vlastnosti pri streľbe nekope , skvelé pažbenie
TRUDY
SUPER PREVEDENIE,SUPER KVALITA SUPER PRESNOST TAKžE SOM SPOKOJEN
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore