Obranná plynová pištoľ EKOL Majorov Black 9 mm

Kód produktu: EK2201
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
57.00 € s DPH

Obranná plynová pištoľ EKOL Majorov Black je replikou zbrane Walther PPK. Patrí medzi menšie a ľahšie zbrane s kvalitnou kovovou konštrukciou a plastovými pažbičkami. Zbraň je svojimi menšími rozmermi a nízkou hmotnosťou vhodná aj pre ženy. Používaním kvalitného streliva a pravidelnou údržbou dosiahnete maximálnu spoľahlivosť zbrane. Balenie obsahuje nástavec na vystreľovanie signálnych svetlíc a iných pyrotechnických výrobkov kalibru 15mm.

Podľa zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive je EKOL Majorov Black zbraňou kategórie D. Držiteľ zbrane kategórie D je pri manipulácii s touto zbraňou povinný mať pri sebe doklad totožnosti a nesmie ju viditeľne nosiť alebo prepravovať. Na držiteľa zbrane kategórie D sa primerane vzťahujú ustanovenia §28 ods. 1 písm. a), i), j) a ods.4 písm. b) zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive. Zbrane kategórie D sú voľne predajné osobám starším ako 18 rokov.

Technické parametre:

Typ: pištoľ
Kaliber: 9 mm
Kapacita zásobníka: 7+1
Spúšťový mechanizmus: SA/DA
Hmotnosť: 570 g
Rozmery: 162 x 115 mm
Farba: čierna

 

Obsah balenia:

  • Plynová pištoľ EKOL Majorov Black + zásobník
  • Plastový kufrík
  • Nadstavec na pyrotechniku
  • Návod a záručný list


Pred prvým použitím zbrane treba zbraň naolejovať

Recenzie produktu Obranná plynová pištoľ EKOL Majorov Black 9 mm

Vojtech
EKOL Majorov je momentálne najlepšia plynovka na našom trhu za tú cenu len sa zle čistí lebo má moc obmedzenú hlaveň. Neviem ako sa dá prečistiť. Ale to je problém všetkých pištolí na trhu.
Vojcech
Som spokojný a doporučujeme, kto má rád poriadnú pištoľ.
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore