Obranná plynová pištoľ EKOL Special 99 REV II Black 9 mm

Kód produktu: EK12011
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
63.00 € s DPH

Samonabíjacia plynová (expanzná) pištoľ, slúžiaca na sebaobranu, ako aj k adrenalínovým chvíľam, športovým a rekreačným účelom. Pre svoju kompaktnosť a kompatibilitu s pyrotechnickým nadstavcom ju možno využiť na rôzne oslavy (Silvester, narodeniny, firemné udalosti, jubileá, svadby). Zbraň má nadstavec na strieľanie pyrotechnických rakiet (signálneho streliva). Má celokovovú konštrukciu, zbraň je samozrejme vybavená poistkou proti nechcenému stlačeniu spúšte. Ekol Špeciál 99 je stredne veľká zbraň, replika Beretty vz.85. Model s označením REV II bol inovovaný, pričom inovácia spočíva v dvojradovom zásobníku, ktorý má kapacitu až 13 nábojov 9 mm P.A.

Podľa zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive je EKOL REV II zbraňou kategórie D. Držiteľ zbrane kategórie D je pri manipulácii s touto zbraňou povinný mať pri sebe doklad totožnosti a nesmie ju viditeľne nosiť alebo prepravovať. Na držiteľa zbrane kategórie D sa primerane vzťahujú ustanovenia §28 ods. 1 písm. a), i), j) a ods.4 písm. b) zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive. Zbrane kategórie D sú voľne predajné osobám starším ako 18 rokov.

Technické parametre:

Typ: pištoľ
Kaliber: 9 mm
Kapacita zásobníka: 13+1
Spúšťový mechanizmus: SA/DA
Hmotnosť: 660 g
Rozmery: 162 x 115 mm
Farba: čierna

 

 

 

 

 

Obsah balenia:

  • Plynová pištoľ EKOL Special REV II Black + zásobník
  • Plastový kufrík
  • Nadstavec na pyrotechniku
  • Návod a záručný list


Pred prvým použitím zbrane treba zbraň naolejovať

Recenzie produktu Obranná plynová pištoľ EKOL Special 99 REV II Black 9 mm

merty
super spracovanie,super dizajn,super cena!!!ekol je super znacka a ozaj super kvalita!!!!proste super
Anonym
zatiaľ som vystrieľal len jeden plný zásobníkpekná zatiaľ sa ani raz nezasekla robí rámus, čo vyhovuje majiteľovi a prihliadajúcimrobí rámus, čo zvieratkám alebo turistom v lese asi nevyhovuje tuhá, ťažko sa "naťahuje"
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore