Obranný plynový revolver EKOL Viper Lite Shiny Chrome 9 mm

Kód produktu: EK71016
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
73.00 € s DPH

Expanzný revolver EKOL Viper Lite Shiny Chrome má kvalitnú kovovú konštrukciu a valec revolvera je vyrobený z ocele. Hlavné výhody revolveru sú jednoduchosť ovládania a spoľahlivosť pri streľbe. EKOL Viper má však ešte jednu výhodu na viac, a to že v ňom môžete použiť nielen revolverové, ale aj pištoľové strelivo kal. 9 mm. Používaním kvalitného streliva a pravidelnou údržbou dosiahnete maximálnu spoľahlivosť zbrane. Balenie obsahuje nadstavec na vystreľovanie signálnych svetlíc a iných pyrotechnických výrobkov kalibru 15 mm.

Podľa zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive je EKOL Viper Lite Shiny Chrome zbraňou kategórie D. Držiteľ zbrane kategórie D je pri manipulácii s touto zbraňou povinný mať pri sebe doklad totožnosti a nesmie ju viditeľne nosiť alebo prepravovať. Na držiteľa zbrane kategórie D sa primerane vzťahujú ustanovenia §28 ods. 1 písm. a), i), j) a ods.4 písm. b) zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive. Zbrane kategórie D sú voľne predajné osobám starším ako 18 rokov.

Technické parametre:

Typ: revolver
Kaliber: 9 mm
Kapacita zásobníka: 6
Spúšťový mechanizmus: SA/DA
Hmotnosť: 790 g
Rozmery: 186 x 139 mm
Farba: Shiny Chrome

 

 

 

 

 

Obsah balenia:

  • Expanzný revolver EKOL Viper Lite Shiny Chrome
  • Plastový kufrík
  • Nadstavec na pyrotechniku
  • Návod a záručný list


Pred prvým použitím zbrane treba zbraň naolejovať

Recenzie produktu Obranný plynový revolver EKOL Viper Lite Shiny Chrome 9 mm

Anonym
Malá zbraň a jednoduchá obsluha
Anonym
Kvalitní výrobek
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore