Vzduchovka NORICA Dream Hunter 5,5mm Vzduchovka NORICA Dream Hunter 5,5mm 1 Vzduchovka NORICA Dream Hunter 5,5mm 2 Vzduchovka NORICA Dream Hunter 5,5mm 3
Zľava 15%
Top kvalita

Vzduchovka NORICA Dream Hunter 5,5mm

Kód produktu: 111.13.300
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
245.65 € s DPH 289.00 €
  • Jedinečný systém pákového natiahnutia vzduchovky
  • Dostupné náhradné diely a spoľahlivý záručný a pozáručný servis
  • Vysoká kvalita opracovania všetkých dielov
  • Ľahká a nenáročná na údržbu
  • Európsky výrobca s tradíciou od roku 1917
  • Značka je s úspechom predávaná vo viac ako 50 krajinách sveta

Výkonná páková vzduchovka na ničenie škodcov a športovú streľbu. Model Dream Hunter má pákové naťahovanie pružiny. Tento systém je výhodný hlavne ak zvyknete používať puškohľad, hlaveň sa pri naťahovaní pružiny vôbec nepohybuje a tak je vylúčený problém s možným uvoľnením kĺbu hlavne ako je to pri bežných vzduchovkách.

Vzduchovka Dream Hunter od firmy NORICA je jedinečná v tom, že funguje na systéme pákového naťahovania. Pevná hlaveň zaručuje maximálnu presnosť pri každom jednom výstrele. Pažba je vynikajúco tvarovaná, zdobí ju zaujímavo spracovaná lícnica, materiál je plast, takže je aj jednoduchá na údržbu. Ďalšími výhodami tejto vzduchovky sú svetlovodné mieridlá, antinárazová gumová botka a automatická poistka.

Technická špecifikácia:

Kaliber 5,5 (.22)
Hmotnosť 3200 g
Dĺžka hlavne 454 mm
Celková dĺžka 1160 mm
Úsťová rýchlosť 250 m/s
Energia 15 J

Recenzie produktu Vzduchovka NORICA Dream Hunter 5,5mm

Lukáš
Zaujímavo riešená vzduchovka, veľmi presná, spoľahlivá, a hlavne silná, ideálna na potkany a straky. Doporučujem všetkým gazdom.
ondrej
presná a silná , jednoduchá manipulácia , ľahká zbraň
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore