Opakovacia guľovnica B14 BMP Super Varmint

Kategória: Zbrane BERGARA
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Skladom, odosielame ihneď
1 950.00 € s DPH
  • Kvalitná hlaveň vyrobená s použitím najvyspelejších technológii
  • Nový spúšťový systém
  • Závit pre úsťovú brzdu a kompenzátor
  • Nastaviteľná spúšť
  • Hmotnosť 4,9 – 6 kg
  • Celková dĺžka zbrane 100 – 116 cm
  • Závit na ústi hlavne 5/8" x 24"
  • BMP (Bergara Match Precision)

Opakovacia guľovnica B-14 BMP Super Varmint predstavuje zbraň, ktorá je zameraná predovšetkým na kvalitu. Je vhodná pre všetkých lovcov, ktorí chcú dosiahnuť ten najlepší zážitok. Zbraň je vyrábaná na úrovni remeselného spracovania. Predstavuje všestrannosť a presnosť, ktorá poskytne zákazníkovi ideálnu pušku pre súťažného strelca. Je to zbraň za veľmi prijateľnú cenu. Nastaviteľná pažba tejto guľovnice je vybavená maximálnou pohodlnosťou.

Zahnutá spúšť je navrhnutá pre zaručenie čo najviac ostrého a čistého ťahu pri každej streľbe. Zbraň je vyrobená tak, aby bola kompatibilná s krúžkami a na základe v štýle Remington 700. 5-guľový zásobník AICS je odnímateľný a štandardný zásobník guľovnice BMP.

Hlaveň je doplnená o superhladký systém B-14 Action. Je to systém s dvoma očkami, systémom na manipuláciu s posuvnými doskami, kužeľovým ukončením pažby a záverom. Guľovnica je vyrobená tak, aby poskytovala všestrannosť a presnosť. Je ideálna pre strelca, ktorý rád súťaží a má záujem o kúpu zbrane za prijateľnú cenu.

Pažba BMP predstavuje plne nastaviteľnú pažbu, ktorá poskytuje maximálne pohodlie pri streľbe pre každého strelca a pre každú pozíciu. Pažbu môžete aj odstrániť, čím dosiahnete štandard na vyrovnávanie, ktorý je v štýle AR a pažbu, čo umožňuje prispôsobenia podľa vlastných požiadaviek. Súčasť pažby predstavujú aj integrované držiaky QD, vďaka ktorým dokážete ľahko pripevňovať a odpájať popruhy.

Parametre produktu: 

Kaliber: 308 Win., 6,5 Creedmoor
Farba: čierna
Materiál pažby: polymér
Materiál hlavne: oceľ
Dĺžka hlavne: 
308 Win. - 51 cm
6,5 Creedmoor - 61 cm
Kapacita zásobníka: 5
Typ zásobníka: odnímateľný
Stúpanie:
308 Win. - 1:10
6,5 Creedmoor - 1:8
Dĺžka zbrane: 
308 Win. - 100 cm
6,5 Creedmoor - 116 cm
Závit: áno
Typ závitu: 5/8x24
Krytka závitu: áno
Hmotnosť: 4,9 - 6 kg
Recenzie produktu Opakovacia guľovnica B14 BMP Super Varmint

Gaco
Vynikajúca zbraň pre profesionálnych športových strelcov, chod záveru je veľmi hladký, precízne urobený, doslova geniálny. Zbraň je neuveriteľne presná. Toto je fakt masaker zbraň pre náročných.
ulrich64
zbran ktora je nadherne spracovná,kvalitne precizne premakaná a za super cenu!!!presnost je top a kvalita deto!!!!max.spokojnoist
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore