Opakovacia guľovnica Haenel Jaeger NXT s priamoťažným záverom

Kód produktu: HN20
Záručná doba: 5 rokov
Dostupnosť: Dostupný
2 029.00 € s DPH
  • Inovatívny priamoťažný záver
  • Omnoho vyššia úroveň bezpečnosti
  • Použitie kvalitných a ekologických materiálov
  • Optimalizovaná hlaveň pre bezolovnaté strelivo

Opakovacia guľovnica Haenel Jaeger NXT predstavuje revolučnú zbraň, ktorá poskytuje nový pohľad na lov a streľbu. Pozostáva z kvalitných a ekologicky šetrných materiálov. Disponuje novým kickdown manuálne ovládaným záverom, trojpolohovou poistkou, 100% BIO zásobníkom a kvalitnou pažbou zo zmesi FSC dreva. Zbraň zaisťuje omnoho väčšiu bezpečnosť pri manipulácii ako kedykoľvek predtým. Je určená či už na klasický lov postriežkou, na posliedku a v neposlednom rade aj na spoločné poľovačky. Ide o takmer udržateľný model zbrane, ako sú naše lesy a príroda. Nakoľko na jej výrobu neboli použité žiadne škodlivé materiály.

Model NXT vás určite zaujme svojím ergonomickým prevedením, elegantným vzhľadom, všestrannou využiteľnosťou, inovatívnym priamoťažným záverom a množstvom ďalších vymožeností. Systém záveru sa zakladá na princípe kužeľového prevodu. Ide o jednoduchosť, rýchle prebíjanie a robustnosť. Takzvaným jadrom je cylindrický zámok s uzamykacími výstupkami. Celková dĺžka zbrane predstavuje 1045 mm a hmotnosť cca 3,2 kg. Dĺžka hlavne je 520 mm. Zažite jedinečný lov s neopakovateľnými zážitkami v spoločnosti kvalitnej opakovacej guľovnice Haenel Jaeger NXT. 

 

Maximálne bezpečná manipulácia

Poistka sa nastavuje v troch možných polohách. Červená poloha signalizuje pripravenosť k streľbe, poloha vľavo poskytuje možnosť vytiahnutia záveru a nábojov, pravá poloha poistky blokuje ľubovoľnú manipuláciu so záverom.  

Pozorovanie založené na potrebách lovcov

Štandardné mieridlá i-Sight prispôsobujú ústie hlavne k využívaniu na každý lov. Opakovaciu guľovnicu je možné používať s otvorenými mieridlami alebo bez mieridiel. Na konci hlavne sa nachádza závit M15x1.

Lov novej generácie

Nová opakovacia guľovnica Haenel Jaeger NXT predstavuje model zbrane, ktorá je založená na základe premysleného konceptu trvalej udržateľnosti. To znamená, že boli na jej vytvorené len tie najlepšie a najkvalitnejšie komponenty. Ide o ľahký materiál z drevených zmesí s certifikátom FSC. Každá plastová časť zbrane pozostáva z kompozitu živice a celulózy. Hlaveň Green Barrel v kalibri 308 W je špeciálne optimalizovaná pre používanie bezolovnatého streliva. Znamená to, že zbraň je takmer udržateľná, ako naša príroda a lesy.

Kvalitná pažba zo zmesi FSC dreva

Novodobé inovácie a výrobný proces, ktorý je šetrný k prírode, spájajú celkový vzhľad a dojem drevenej pažby spolu s robustnosťou plastovej pažby. Nie je teda potrebné používať orechové drevo, ako bolo tomu kedysi.

Zásobník – 100% BIO plast

Pre novinku Haenel Jaeger NXT sú všetky zásobníky vyrobené z kompozitného materiálu celulózy a stromovej živice. Kvalita a povrchová úprava na zásobníku pozostáva z bioplastov, ktoré dokonale nahradzujú klasické plasty.

Optimalizovaná hlaveň pre bezolovnaté strelivo

Hlaveň každej opakovacej guľovnice Jaeger NXT bola optimalizovaná pre všetky bezolovnaté strelivá v kalibri 308W. Ďalšia ponuka kalibrov je momentálne v príprave. Guľovnica je momentálne dostupná pre kalibre 308W a 30-06 Spring. Okrem bezolovnatého streliva, je však možné využívať aj olovené strelivo.

Parametre produktu:

Kaliber: 30-06 Spring, 308 Win.,  (ďalšie kalibre sú pripravované)
Mieridlá: i-Sight zameriavací systém, odnímateľné
Závit: M15x1
Zásobník: 5-ranový, vyberateľný, s patentovaným uzáverom, 100 % ekologický
Pažba: FSC-Wood Compound
Lišta: Picatinny
Priemer hlavne: 18 mm
Dĺžka hlavne: 520 mm
Celková dĺžka: 1045 mm
Hmotnosť: cca 3,2 kg

Recenzie produktu Opakovacia guľovnica Haenel Jaeger NXT s priamoťažným záverom

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Hore