Benzínová kosačka SABO 43-A ECONOMY

Kód produktu: SA211020
Záručná doba: 2 roky

Momentálne nedostupné

899.00 € s DPH

Spoľahlivá a výkonná benzínová kosačka SABO so 4-taktným benzínovým 2,4 kW motorom BRIGGS & STRATTON 675 Exi. Šírka záberu noža je 43 cm. Táto kosačka je vhodná na kosenie veľkých plôch s rozlohou cca 1000 m². Výška kosenia je ľahko nastaviteľná jednou rukou v 8 polohách s rozpätím 25-80 mm. Zberný kôš s objemom 65 litrov v spolupráci so signalizáciou naplnenia a systémom TurboStar zabezpečujú pohodlný zber pokosenej trávy. Rukoväť je ľahko nastaviteľná podľa potreby. Benzínová kosačka SABO 43-A ECONOMY je vybavená pojazdom s konštantnou rýchlosťou 3,6 km/h. Kolieska sú uložené v guličkových ložiskách. Skelet kosačky je vyrobený z odľahčeného hliníka, vďaka čomu je hmotnosť kosačky len 35 kg. Pri tejto hmotnosti je manipulácia s kosačkou jednoduchá. Ľahko sa dá uchopiť za madlá alebo skelet a prenášať. Mulčovanie, po výmene noža za mulčovaciu sadu, nie je žiadnou prekážkou. Kosačka na trávu 43-A ECONOMY patrí k najpredávanejším a najvyhľadávanejším modelom hobby kosačiek SABO, o čom svedčí množstvo jej spokojných používateľov. S modelom 43-A ECONOMY kupujete nielen kosačku, ale zároveň aj kvalitu.

Šírka záberu noža 43 cm
Motor, výkon Briggs & Stratton 675 EXi, 2,4 kW, 4 T, 2800 U/min
Hlučnosť 96 dB(A)
Odporúčaná plocha kosenia 1000 m²
Nastavenie výšky kosenia 8 polôh: 25-80 mm
Systém TurboStar Áno
Objem zberného koša a objednávacie číslo 65 litrov (súčasť balenia)
Mulčovacia sada a jej objednávacie číslo Áno (nie je súčasť balenia)
Riadidlá s nastaviteľnou výškou Áno (3 polohy)
Elektroštart Nie
Pojazd Áno, 3,6 km/h
Uloženie kolies guličkové ložiská
Hmotnosť 35 kg
Hliníkový podvozok Áno
Materiál skeletu Hliník
Výhody ľahká, skladná, prenosná, mulčovanie
Objednávacie číslo SA1454

Recenzie produktu Benzínová kosačka SABO 43-A ECONOMY

Přemek
Mám 9 rokov, stačí vymeniť olej, filter, vyčistiť. Nedávno som ju demontoval, aby odkontrolovat, ale je tam zaistene tak, aby sa neznečistil ani remen ani ventilátor a remen bol ako nový po 9 rokov. Prepočítaním kúpnej sumy na roky prevádzky bude Sabo najlacnejšia, hoci nákupná cena je najvyššia. Jednoduché, ale super pevné kosačky, kosim vela, celú sezónu. V porovnaní s ostatnými kosačkami odporúčam, aby si susedia kúpili tento stroj, ktorý nemá konkurenciu, dokonale zbiera a spoľahlivo funguje.
Tomáš
Keď chcete naozaj kosačku na úrovni dural skelet guľôčkové ložiská výkon na jednotku jednoduché štarty hlavne po zime... za tie peniaze stojí za to po 20rokoch výmena za nový táto ma určite prežije

Hore