Akumulátorové nožnice na živý plot STIHL HSA 30 (bez batérie a nabíjačky) Akumulátorové nožnice na živý plot STIHL HSA 30 (bez batérie a nabíjačky) 1 Akumulátorové nožnice na živý plot STIHL HSA 30 (bez batérie a nabíjačky) 2 Akumulátorové nožnice na živý plot STIHL HSA 30 (bez batérie a nabíjačky) 3 Akumulátorové nožnice na živý plot STIHL HSA 30 (bez batérie a nabíjačky) 4
Zľava 39%

Akumulátorové nožnice na živý plot STIHL HSA 30 (bez batérie a nabíjačky)

Kód produktu: HA08 011 3501
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
109.00 € s DPH 179.00 €

Mimoriadne ľahké a tiché akumulátorové nožnice na živý plot STIHL HSA 30 zaujmú svojou kompaktnou konštrukciou, ergonomickým dizajnom a vyváženosťou pri strihaní živých plotov a údržbe záhrad v domácnosti. Aku nožnice na živý plot STIHL HSA 30 sa v tejto verzii štandardne dodávajú bez batérie a nabíjačky. V našej ponuke nájdete aj verziu obsahujúcu lítium-iónový akumulátor STIHL AS 2 a štandardnú nabíjačku STIHL AL 1.

Optimálna koordinácia medzi elektromotorom, inteligentným riadením napájania akumulátora a laserom brúsenými, diamantom brúsenými a tvrdenými nožmi zabezpečuje silný rezný výkon - najmä na mladých výhonkoch. STIHL HSA 30 má obojručné ovládanie na jednoduchú a bezpečnú obsluhu. Spúšťa sa súčasným stlačením spínačov na prednej rukoväti a na zadnej rukoväti, ktorých mäkké úchopové plochy zároveň zabezpečujú výrazne dobrý úchop v každom pracovnom smere.

Priskrutkovaný vodiaci kryt chráni rezné nože pred poškodením, napríklad pri práci v blízkosti zeme alebo v kontakte so stenami. Batériové nožnice STIHL HSA 30 majú na zadnej rukoväti praktické závesné pútko na bezpečné a priestorovo úsporné skladovanie. Akumulátorové nožnice na živý plot HSA 30 majú dĺžku strihu 45 centimetrov.

Parametre:

Zdroj energie: Li-ion batéria

Elektromotor: 10,8 V

Dĺžka rezu: 45 cm

Hladina akustického výkonu – LwA (dB(A)): 89

Počet zdvihov: 2800 1/min.

Hmotnosť: 2 kg

Recenzie produktu Akumulátorové nožnice na živý plot STIHL HSA 30 (bez batérie a nabíjačky)

Hore