Akumulátorové nožnice na živý plot STIHL HSA 40 (bez batérie a nabíjačky)

Kód produktu: HA08 011 3527
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
229.00 € s DPH 269.00 €

Akumulátorové nožnice na živý plot STIHL HSA 40 zaujmú svojou nízkou hmotnosťou a tichou prevádzkou pri strihaní živých plotov a údržbe záhrad v domácnosti. Ergonomický dizajn, dobré vyváženie a kompaktná konštrukcia uľahčujú prácu. Aku nožnice na živý plot STIHL HSA 40 sa v tejto verzii štandardne dodávajú bez batérie a nabíjačky. V našej ponuke nájdete aj verziu obsahujúcu 2x lítium-iónový akumulátor STIHL AS 2 a štandardnú nabíjačku STIHL AL 1.

Vďaka 2 vymeniteľným akumulátorom ponúka plotostrih STIHL HSA 40 vysokú flexibilitu pri strihaní živých plotov a kríkov. Aj väčšie práce možno dokončiť rýchlo a bez prestávok na nabíjanie. Elektromotor, inteligentné riadenie energie akumulátora a laserom brúsené, diamantom brúsené a kalené nože zabezpečujú vysoký rezný výkon. Obojručné ovládanie umožňuje jednoduché a pohodlné ovládanie modelu HSA 40 súčasným stlačením spínačov na prednej a zadnej rukoväti. Tá je vybavená mäkkými úchopovými plochami, ktoré poskytujú veľmi dobrý úchop v akomkoľvek pracovnom smere. 

Na ochranu rezných nožov pred poškodením pri práci v blízkosti zeme alebo pri kontakte so stenami má STIHL HSA 40 priskrutkovaný vodiaci kryt. Praktické závesné oko na zadnej rukoväti umožňuje bezpečné a priestorovo úsporné skladovanie. Akumulátorové nožnice na živý plot HSA 40 majú dĺžku strihu 50 centimetrov.

Parametre:

Zdroj energie: Li-ion batéria

Elektromotor: 10,8 V

Dĺžka rezu: 50 cm

Hladina akustického výkonu – LwA (dB(A)): 90

Počet zdvihov: 2800 1/min.

Vibrácie rukoväte: 1,4 m/s2

Hmotnosť: 2,1 kg

Recenzie produktu Akumulátorové nožnice na živý plot STIHL HSA 40 (bez batérie a nabíjačky)

Hore