Priemyselný vysávač na suché a mokré vysávanie SCHEPPACH ASP 30 PLUS Priemyselný vysávač na suché a mokré vysávanie SCHEPPACH ASP 30 PLUS 1 Priemyselný vysávač na suché a mokré vysávanie SCHEPPACH ASP 30 PLUS 2
Zľava 37%

Priemyselný vysávač na suché a mokré vysávanie SCHEPPACH ASP 30 PLUS

Kategória: SCHEPPACH
EAN4046664091141
Záručná doba: 4 roky
Dostupnosť: Dostupný
76.99 € s DPH 123.00 €

Priemyselný vysávač na suché mokré vysávanie SCHEPPACH ASP 30 PLUS s mechanickým oklepom filtra objemom zbernej nádoby až 30 litrov. Tento výkonný vysávač má skvelú výbavu a ako jeden z mála vo svojej triede je vybavený funkciou mechanického poklepnutia filtra. Pri vysávaní niektorých materiálov sa má filter snahu upchávať. Mechanickými rázmi ho týchto častíc jednoducho zbavíte a môžete pokračovať vo vysávaní bez nutnosti rozoberania stroja a ručného čistenia filtra.

Vysávač má odolné telo z nerezu so spodným vypustením vody, štyri otočné kolieska a veľké madlo pre jednoduchú a ľahkú manipuláciu, integrované držiaky na dlhý kábel a príslušenstvo, integrovaný výhod pre funkciu fúkania, vďaka ktorej vyfúkame nečistoty aj z ťažko prístupných miest. Dlhá hadica má veľký priemer. Zásuvka na 230 V pre pripojenie elektrického náradia s automatickým spínačom a beznástrojovým systémom pre jednoduchú a rýchlu výmenu filtra.

Vďaka veľkej dĺžke kábla má aj hadica veľký dosah. Celý vysávač SCHEPPACH ASP 30 PLUS má nízku hmotnosť a ľahké ovládanie. Vďaka konštrukcii na výšku nepotrebuje ani príliš veľa miesta na skladovanie. Podlahová hubica má prepínanie pre hladké podlahy a koberce.  Vysávač je dodávaný s bohatým príslušenstvom vrátane veľmi účinného Hepa filtra. Vysávač je ako stvorený do domácností, garáži, dielní, ale aj pre potreby remeselníkov.

Motor: 230 V / 50 Hz

Príkon: 1200 W

Max. príkon zásuvky 230 V: 2000 W

Objem zbernej nádoby: 30 litrov

Max. podtlak: 20 000 Pa

Dĺžka kábla: 4 metre

Dĺžka hadice: 3 metre

Integrovaná funkcia fúkania: Áno

Spodný výpust vody: Áno

Mechanický oklep filtra: Áno

Príslušenstvo: Sacia hadica 3 m, kovová teleskopická trubka O 34 mm s možnosťou predĺženia až o 86 cm, podlahová prepínateľná hubica, štrbinová hubica, prachové vrecko, Hepa filter

Hmotnosť: 6,8 kg

Recenzie produktu Priemyselný vysávač na suché a mokré vysávanie SCHEPPACH ASP 30 PLUS

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.

Hore