Darčekový set burina VILLAGER FUSE Darčekový set burina VILLAGER FUSE 1 Darčekový set burina VILLAGER FUSE 2 Darčekový set burina VILLAGER FUSE 3 Darčekový set burina VILLAGER FUSE 4
Zľava 22%

Darčekový set burina VILLAGER FUSE

Kód produktu: VIBURINA
Záručná doba: 3 roky
Dostupnosť: Skladom, odosielame ihneď
152.00 € s DPH 195.00 €

Výhodná sada akumulátorového náradia od VILLAGER obsahujúca akumulátorový postrekovač FUSE VBS 1620, akumulátorový vyžínač FUSE BC 2320, 1x Li-ion batériu FUSE a nabíjačku FUSE. Set aku náradia je vhodný ako darček pre každého domáceho kutila.

Nabíjanie strojov FUSE zabezpečuje nová špeciálna batéria založená na technológii Li-ion, ktorá poskytuje až trojnásobne dlhšiu životnosť v porovnaní s Ni-Cd batériou s podobnými vlastnosťami. Batérie nemajú pamäťový efekt, vďaka čomu môžete nabíjať stroje kedykoľvek a bez ohľadu na stupeň vybitia. Taktiež nemusíte mať strach zo straty kapacity batérie.

Rada Fuse ponúka výkonné akumulátorové stroje a náradie s pracovným napätím 18 V. Rada Fuse sa vyznačuje tým, že všetky stroje sú kompatibilné s jedným typom batérie a nabíjačky.  Stroj je kompatibilný s batériami VILLAGER FUSE 18 V.

- Výhodná sada za skvelú cenu

- Súčasťou balenia 2 stroje (postrekovač, vyžínač), 1 batéria (2 Ah), 1 nabíjačka (1.65 A)

- 3-ročná záruka

Akumulátorový postrekovač VILLAGER FUSE VBS 1620

Akumulátorový postrekovač VILLAGER FUSE VBS 16 Li-ion je jeden z našich najobľúbenejších produktov. Môžete ho jednoducho a pohodlne použiť doma vo vlastnej záhradke. Svoje využitie nájde však aj vo veľkých záhradách s okrasnými či úžitkovými rastlinami. Kvalitný postrekovač je tiež vhodný na profesionálne práce v teréne a údržbové práce v lese. 

Jednou z najväčších výhod postrekovača je nízka hmotnosť, iba 5,4 kg (s batériou a nabíjačkou). Pri jeho používaní sa príliš neunavíte. Navyše, akumulátorový postrekovač FUSE VBS 1620 má 18V/2 Ah lítium-iónovú batériu s vysokou výdržou až 2 hodíny (so silnejšou batériou viac – viď pod parametrami). Zásluhou týchto benefitov môžete efektívne a komfortne pracovať aj niekoľko hodín. Objem nádrže na postrek je až 16 litrov. 

K postrekovaču dostanete bezplatne v balení rozšíriteľnú tyčku (2 x 60 cm), ktorá vašu prácu značne uľahčí, ale aj 2 typy trysiek, základnú a dvojitú. Vzdialenosť dostreku trysiek je za ideálnych podmienok až 3 metre. Dvojitá tryska, ktorá plní funkciu dvoch trysiek za sebou zabezpečuje širšiu plochu postreku a teda vyššiu rýchlosť a účinnosť vašej práce. Na zameranie postreku iba na jednu rastlinu je výborným pomocníkom doplnková tryska H 01, ktorá slúži na bodové postrekovanie a napomáha presnej aplikácii postreku. Vďaka tejto tryske dopadne postreková zmes priamo na jednotlivé rastliny alebo na menšie plochy a tekutina neminie určený cieľ.

Hadica na postrekovanie je pevná a zároveň ľahko ohybná. To umožňuje nenáročnú manipuláciu pre každého používateľa, či už pôjde o bežného záhradkára alebo o profesionála, ktorý využíva postrekovač FUSE VBS 1620 ako pracovný nástroj. Bolesti z nadmerného pumpovania vám preto s týmto postrekovačom nehrozia. Oceníte aj regulátor tlaku. Pomocou neho môžete tlak pohodlne regulovať otáčaním ventilu. 

Fantastickým zlepšovákom je ukazovateľ stavu batérie na základe farieb. Ak svieti na postrekovači na zeleno, batéria je nabitá a môžete ďalej pokojne pracovať. Oranžová farba značí takmer vybitú batériu. Červená farba je znakom toho, že s vašou batériou  niečo nie je v poriadku. V prípade, že by ste si potrebovali k postrekovaču dokúpiť novú alebo náhradnú batériu, bez zbytočných starostí si ju zaobstaráte u nás (viď odporúčané doplnky). 

 • Pracovný tlak: 2.7 – 4 bar
 • Objem nádrže na postrek: 16 l
 • Vzdialenosť dostreku: 3 m
 • Dĺžka predĺženia: 120 cm (2x 60 cm)
 • Hmotnosť: 3,5 kg (bez batérie)
 • Hmotnosť: 5,4 kg (s batériou a nabíjačkou)

Akumulátorový vyžínač VILLAGER FUSE BC 2320

Výkonná akumulátorová strunová kosačka VILLAGER FUSE BC 2320 ideálna na dokosenie miest, kam sa nedostanete s bežnou pojazdovou kosačkou. Hravo zvládne dokončiť miesta, kde tráva nie je skosená na požadovanú výšku (okolo stromov, kríkov, záhonov, pozdĺž okrajov trávnika a pod.). Akumulátorový vyžínač BC 2320 je vybavený čelným dorazom pre ochranu okrasnej zelene.

 • Otočná hlavica (90°)
 • Čelný doraz pre ochranu okrasnej zelene
 • Typ rukoväte: Teleskopická
 • Šírka záberu: 23 cm (silón 1,2 mm)
 • Priemer rezu: 45 mm
 • Otáčky: 10000 ot./min.
 • Hmotnosť balenia: 3,2 kg
 • Hmotnosť bez batérie: 2 kg

Batérie, výdrž a nabíjanie

 • Typ batérie: 2 Ah, Fuse 18 V, Li-ion
 • Napätie batérie: 18 V

 • Výdrž batérie 2 Ah (VBS 1620): 120 min.
 • Výdrž batérie 2 Ah (BC 2320): 35 min.
 • Doba nabíjania 2 Ah batérie 1.65 A nabíjačkou: 90 min.

Recenzie produktu Darčekový set burina VILLAGER FUSE

Anonym
vyhoda je kupa setu bez namahy a chodenia po obchodoch a jeho kvalita. v samotnom obchode IBO Presov pri komunikovani ludsky a vysoko profesionalny pristup. vdaka
Anonym
uplne užasna praca

Hore