Akčná kamera / na zbraň Wildgame AC5x HD 5mpx Akčná kamera / na zbraň Wildgame AC5x HD 5mpx 1
Zľava 36%

Akčná kamera / na zbraň Wildgame AC5x HD 5mpx

Kategória: Akčné kamery
Kód produktu: PO951
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.

Kamera na zbraň s infra prísvitom do 10 metrov, alebo nahrávanie Vášho lovu priamo z posedu, alebo stanovišťa! Akčné kamery Wildgame model AC5x má 5 Mpx rozlíšenie pri fotografiách, dokáže robiť v móde rýchlej fotografie, kde pri každej vyhodnocuje čas uzávierky a clonu až 9 záberov ihneď za sebou. Video v rozlíšení WVGA 848x480 alebo HD 720i.

Záznam na vnútornú pamäť 64 MB, alebo externú MICRO SD kartu až 32GB /nieje súčasťou/. Jednoducho pripojiteľné aj cez USB port. Kamera do prírody je vodotesná, v ponukej je aj ochranný obal.V balení až 5 montáží vrátane montáže na zbraň, statívy, montáž so skrutkou do dreva, mohutný "štipec" a pod. Širokouhlý záber objektívu s možnosťou až 4-násobného zoomu. 1,5" displej na nastavovanie a sledovanie údajov. Poľovnícka akčná kamera je napájaná vlastnou Li-ion batériou, 900 mAh., 3,7V. /je súčasťou balenia/.

Testované a schválené až po kalibre 30-06, alebo 300WM!!!

Tovar bol vyložený na predajni a výstave, bol predvádzaný zákazníkom, dá sa ale povedať, že tovar je nepoužívaný, avšak môže niesť známky používania. Tovar je bez záruky, preto je vo výraznej zľave.

Recenzie produktu Akčná kamera / na zbraň Wildgame AC5x HD 5mpx

Hore