Nabíjateľná batéria GP ReCyko Pro Professional AA (HR6)

Kód produktu: EB2220V
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
4.50 € s DPH

Mať po ruke nabité a spoľahlivé batérie presne vo chvíli, keď potrebujete. Dosiahnuť s nimi finančné úspory a ešte k tomu znížiť uhlíkovú stopu, ktorú za sebou ich používaním zanecháte. Znie to ako nedosiahnuteľná kombinácia požiadavkov. Nabíjacia batérie GP ReCyko, ale všetkým týmto prianiam s nadhľadom vyhovie.

Nová generácia batérií ReCyko, ktorá zahŕňa širokú škálu produktov pre bežné aj profesionálne použitie, totiž prináša ešte lepšiu výkonnosť a je šetrná k životnému prostrediu. V kombinácii so smart nabíjačkami ReCyko tak dosiahnete unikátny koncept nabíjania. Vďaka všetkým týmto výhodám šetríte s použitím batérií ReCyko ako prírodu, tak aj svoju peňaženku.

Nabíjacie batérie GP ReCyko Pro sú vybavené technológiou EnergyLock, ktorá minimalizuje samovolné vybíjanie, ktoré je pri štandardných batériách celkom bežné. Tzv. LSD efekt (Low-Self-Discharge) zaistí, že sú batérie pripravené k okamžitému použitiu aj v prípade, keď od ich výroby uplynie dlhá doba. Pri skladovaní batérií ReCyko Pro pri izbovej teplote si udržia aj po piatich rokoch až 70 % energie a pri opätovnom nabití rýchlo dosiahnete plnú kapacity.

Životnosť nabíjacích batérií je vždy limitovaná určitým počtom nabíjacích cyklov. Batérie ReCyko Pro sú však prispôsobené náročným požiadavkam používateľov tak, aby ste sa na ne mohli vždy naplno spoľahnúť. Dokonce aj po viac ako 1 500 vybitiach a nabitiach si stále uchovávajú svoju pôvodnú kapacitu. To ich predurčuje pre časté používánie na niekoľko rokov.

kológia hrá pri batériách ReCyko jednu z hlavných úloh. Viac ako 10 % materiálu je pri výrobe batérií použité z recyklovaných zdrojov, čo je v súčasnej dobe najvyšší podiel na trhu. A zároveň viac ako 94 % materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené, je opät recyklovateľných.

Výrobca nezabudol ani na krabičku a aj v tomto smere drží svoje prvenstvo. Balenie batérií je totiž ako prvé svojho druhu na svete vyrobené len z papiera – tak, aby bolo plne ekologické a recyklovateľné.

Technické parametre: 

Kapacita: 2 000 mAh
Napätie: 1,2 V
Typ článku: NiMH
Počet článkov: 6 ks
Počet nabíjacích cyklov: 1 500 ×

Cena sa vzťahuje len na 1 kus batérie, nie na balenie !!!

Recenzie produktu Nabíjateľná batéria GP ReCyko Pro Professional AA (HR6)

Hore