Svetlo na zbraň Olight BALDR Pro 1350 lm - zelený laser

Kód produktu: OL539
Záručná doba: doživotná
Dostupnosť: Dostupný
179.95 € s DPH
  • Montáž na všetky Picatinny a Weaver lišty
  • Nastaviteľný 5 mW zelený laser 
  • Dosvit neuveriteľných 260 metrov
  • Obojstranný zadný spínač
  • Až 99% priepustnosť svetla
  • Výkon až 1350 lm

Olight BALDR Pro je profesionálne svietidlo so zeleným laserovým zameriavačom a bielou LED diódou s lištou Picatinny (MIL-STD-1913) alebo Glock. Vďaka dvom batériám CR123A je maximálny výkon BALDR Pro 1350 lúmenov. Studená biela LED a TIR šošovka zaisťujú nekompromisný výkon. Výkon diódy je možné nastaviť aj na 300 lúmenov nepretržitého osvetlenia. Lúč vyžarovaný zeleným laserom je zreteľne viditeľný počas noci aj dňa. Inštalácia a odpojenie svetla je ľahké a to stlačením, alebo uvoľnením bočného výkyvného ramena. Hlavné telo baterky je vyrobené zo zliatiny hliníka pre extrémne vysokú pevnosť a spoľahlivosť. BALDR Pro je kvalitná voľba pre profesionálnych používateľov s vynikajúcou ľahkosťou použitia, vysokým jasom a extrémne výkonným výkonom.

Jedinečné LED svietidlo na zbraň OLIGHT BALDR s kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou. Baldr obsahuje tri dostupné nastavenia svetla: môžete si vybrať iba LED svetlo, len laser alebo laser v kombinácií s LED svetlom. Môžete ho upevniť na akúkoľvek Picatinny alebo Weaver lištu. Montuje sa rýchlo a pohodlne pomocou rýchloupínacej montáže. Unikátna montáž má absolútne tichý kĺbový uzamykací mechanizmus. Svietidlo namontujete a demontujete jednoducho a bezproblémovo či už cez deň alebo v noci.

Baldr je vysoko výkonný nástroj na sebaobranu, ktorý oslepí protivníka v tesnej blízkosti v interiéri a zároveň ponúka extrémne dlhú vzdialenosť pre perfektné použitie na puškách ako je AR-15. 

Technická špecifikácia:

Svetelný výkon / výdrž: 1350 lm / 1 min / 500 lm 115 min / 300 lm 210 min
Dosvit: 260 m
Intenzita lúča: 16900 cd
Odolnosť voči vode: IPX-4 (odolné proti silnému prúdu striekajúcej vody)
Odolnosť voči pádu: z výšky 1 m
Stroboskop: Áno
Napájanie: 2x CR123A
Rozmery: 84 x 36,5 mm
Hmotnosť: 129 g


Obsah balenia:

  • 1x Svietidlo OLIGHT Baldr Pro na zbraň
  • 1x Kľúč T6/T8
  • 2x Batéria CR123A 1600 mAh
  • 1x Návod v slovenskom jazyku

Recenzie produktu Svetlo na zbraň Olight BALDR Pro 1350 lm - zelený laser

Anonym
Na to k comu je vyrobeny je super
Granco8
Super jasné svetlo a laser - Ľahko prepínať medzi vysokým a nízkym výkonom - nastaviteľný rýchloupínací držiak - Pekný vzhľad - umožňuje výmenu medzi svetlom, svetelným laserom alebo iba laserom

Hore