Nabíjateľná LED čelovka Olight Perun mini 1000 lm

Kód produktu: OL583
Záručná doba: doživotná
Dostupnosť: Dostupný
77.95 € s DPH
  • Výkon až 1000 lúmenov 
  • Dosvit 100 metrov
  • Rôzne možnosti pripevnenia
  • Špeciálna TIR optika s vysokou priepustnosťou svetla
  • Možnosť použitia aj ako ručné svietidlo

Ľahká a praktická LED čelovka, ktorá vďaka efektívnej optike poskytuje maximálny svetelný lúč 1 000 lúmenov a dosah až 100 metrov.

Súprava s baterkou obsahuje upevnenie pripevnené k suchému zipsu, vďaka ktorému je možné baterku pripevniť na akékoľvek miesto vybavené suchými zipsami, napríklad na batohy, klobúky a taktické vesty. Rukoväť umožňuje nastavenie sklonu baterky v rozsahu 60 stupňov.

Odolné telo s protišmykovou textúrou je vyrobené z leteckého hliníka potiahnutého tvrdou eloxovaním typu III. Svietidlo je zapečatené O-krúžkovým systémom, ktorý zaručuje odolnosť proti vode IPX-8 (odolnosť proti ponoreniu do hĺbky 2 m po dobu 30 minút).

Sklo, ktoré chráni diódu, je vyrobené z borokremičitého skla, ktoré je veľmi odolné voči mechanickému poškodeniu a tepelným nárazom. Spínač baterky je umiestnený v hornej časti hlavy, intuitívne ovládanie umožňuje okamžitý prístup k režimom Turbo a Moonlight.

Pokročilý elektronický systém riadi spotrebu energie smerovanú do efektívnej LED diódy, vďaka ktorej svieti baterka vo zvolenom režime rovnakou energiou, až kým nie je úplne vybitá batéria. Elektronický systém chráni pred prehriatím diódy v najvyššom režime, ktorý po minúte zníži prúd a stabilizuje svetlo na úrovni 250 lúmenov.

Svietidlo Perun Mini je napájané zvyčajnou batériou 550 mAh IMR16340, ktorá je súčasťou súpravy a ktorú je možné nabíjať pomocou magnetickej nabíjačky USB Olight MCC 1A (je súčasťou súpravy).

Batériu vyberiete odskrutkovaním tela baterky z hlavy. Koniec tela je plochý a umožňuje vám umiestniť baterku vo zvislej polohe. Okrem toho obsahuje silný magnet, takže môžeme pripevniť baterku na akýkoľvek oceľový povrch. Na konci tela je aj zásuvka na magnetickú nabíjačku.

Prevádzkové režimy / doba osvetlenia (pri použití batérie zo sady):
- 1 000 - 250 lúmenov / 1 min + 85 min,
- 250 lúmenov / 98 min.,
- 65 lúmenov / 6 hodín,
- 15 lúmenov / 15 hodín,
- 2 lúmenov / 4,5 dňa,
- SOS.

Pohodlné nosenie zaisťuje odnímateľná elastická svorka. Vďaka tomu môžeme baterku pripevniť k okraju vrecka alebo pásky na vybavenie.

Technická špecifikácia:

Svetelný výkon: Doba svietenia:
1000 85 min
250 lm 98 min
65 lm 6 hod
15 lm 15 hod
2 lm 4,5 dňa
SOS Áno
Dosvit: 100 metrov
Intenzita lúča: 2500 cd
Odolnosť voči vode: IPX8
Odolnosť voči pádu: z výšky 2 m
Dióda: LED 
Napájanie: 1x 550 mAh
Rozmery: 61,5 x 21 x 20,6 mm
Hmotnosť: 52 g 
Záruka: Doživotná


Obsah balenia:

  • Olight MCC 1A magnetický nabíjací kábel USB,
  • Batéria IMR16340,
  • Suchý zips
  • Spona
  • Šnúrka na krk

Recenzie produktu Nabíjateľná LED čelovka Olight Perun mini 1000 lm

Peter
Malé, univerzálne, dobrá batéria a nabíjací systém. Som spokojný
anonym
Svetlo užasne jasné pre tak malú baterku. Bol som milo prekvapený

Hore