EXTRA infra prísvit UWAY BLACK 940nm k fotopasci

Kategória: Fotopasce
Kód produktu: PO740
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.

Externý ČIERNY prísvit vhodný pre všetky fotopasce pracujuce s neviditeľným infra prísvitom. Tento prísvit sa odlišuje od štandardného INFRA prísvitu pre poľovnícke kamery tým, že je ABSOLÚTNE neviditeľný. Nevydáva absolútne žiadny lúč a nie je vidno ani "oživenie" diód pri práci. Aktívny povrch je prekrytý špeciálnym filtrom - nie bežný čierny filter - a sú tu osadené diódy s inou frekvenciu svetla. Je kompatibilný s každou infra fotopascou, úplne s každou. Spustenie snímačom, ktorý je citlivý na svetlo v infra spektre. Pracuje v troch vrstvách, tri možnosti osvietenia. Je možné ich zvlášť zapnúť. Prvá-základná 36 LED, druhá vrstva-široký záber 36 LED, tretia vrstva-maximálna vzdialenosť 18 LED!!! Perfektný výkon a okamžitá odozva. Pracuje na 4 batérie typu D. 6V externý port pre pripojenie. Spolupracuje s fotopascou pri fotkách aj videách. Inovatívny spôsob prichytenia a nastavenia cez oblý držiak vzadu. Antireflexná farba povrchu, patentované zariadenie.

Čierny blesk je možné používať aj pri fotografiách aj pri videách. Je možné ho pripojiť k hociktorej infra fotopasci a využívať zvýšeného výkonu až do 30 metrov nočného osvetlenia. Tiež je možné pripojiť ho k štandardnej infra fotopasci, prekryť diódy tejto infra fotopasce a využívať iba osvetlenie pristoru od ČIERNEHO EXTERNÉHO blesku.

Posledná možnosť využitia čierneho blesku je jeho pripojenie k BLACK-čiernej fotopasci MOULTRIE od www.FOTOPASCE.sk, kde zvýšite výkon tejto BLACK fotopasce a Váš monitoring nebude absolútne zistiteľný ani pri priamom pohľade na zariadenia. Vhodné monitorovanie pre pozemky, budovy, cesty, mestké polície, obce, bane a pod.

Recenzie produktu EXTRA infra prísvit UWAY BLACK 940nm k fotopasci

Hore