Fotopasca LEAF RIVER IR-7SS - predvádzacia Fotopasca LEAF RIVER IR-7SS - predvádzacia 1 Fotopasca LEAF RIVER IR-7SS - predvádzacia 2
Zľava 95%

Fotopasca LEAF RIVER IR-7SS - predvádzacia

Kategória: Fotopasce
Kód produktu: PO123
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.

Leaf River Digitálna kamera s obrazovkou a záznamom zvuku. Rozlíšenie až 7 MPX!!! Technológia skorej detekcie, mód rýchleho fotenia a širokouhlý záber objektívu spolu so zvukom a vysokokvalitným videom robia túto fotopascu lídrom na trhu. Automatická regulácia INFRA prísvitu, nestane sa Vám, že blízky objekt bude v noci moc ožiarený. Zaznamenajte všetko, čo sa deje vo vašich lesoch s touto úžasnou kamerou a príslušenstvom. Nielenže urobíte farebné zábery a v noci zábery s infačerveným prísvitom s efektívnym dosvitom vyše 20 metrov, ale ich môžete vidieť aj na obrazovke 2,4“ priamo v tele fotopasce. Zoom a panoramatická črta vám umožňuje upraviť obraz pre väčšie objekty ako je napríklad jelenia zver alebo los. Fotopasca predaj.
USB kábel, RCA kábel, oceľová upevňovacia konzola, oceľový bezpečnostný pás a montážny popruh sú priložené v balení. Je vhodné dokúpiť k fotopasci lanový zámok, na ktorý ma fotopasca už výrez v tele. Skrinka má maskovanie dubového dreva s machom a drevom. Fotopasca má vylepšenú spúšť s režimom rýchleho záberu, ktorý umožňuje až tri obrázky pred tým ako sa zvolí čas pauzy alebo robiť MPEG-4 videá až s 35 obrázkami za sekundu s rozlíšením 640x480 pixela, ktoré tiež zahŕňa ZVUK. Pamäť je možné rozšíriť až na 2 GB SD kartou. Kovový rám poskytuje perfeknú možnosť zabezpečenia zámkom cez kovový rám a telo zariadenia. 
Umožňuje Vám doplniť Vašu Leaf River kameru o ďalší infračervený prísvit pomocou jedného až štyroch svetelných jednotiek pre jednu kameru. Quick Shot je nastavenie, ktoré stavia Leaf River kameru mimo ostatné kamery v tom dobrom slova zmysle. Pomáha zvyšovať efektívnosť kamery. Používateľ môže vybrať 1, 2 alebo 3 zábery, čo umožňuje kamere zachytávať navzájom sa sledujúce zvieratá. Príkladom môže byť jeleň sledujúci laň po chodníku. Kamera spraví obrázok lane a namiesto toho, aby sa nastavila na pauzu predtým ako zachytí ďalší obrázok, prvý obrázok uloží a je okamžite pripravená na zachytenie druhého obrázka. Počas toho však kamera zachytí aj jeleňa, ktorý prichádza po veľmi krátkej dobe za laňou a dokonca zachytí i tretí obrázok, jeleňa ešte väčšieho, ktorý obe zvieratá nasleduje. Early Detection Senzor skorého zachytenia obrázku pomôže eliminovať nezachytenie obrázku, alebo zachytenie len obrázku chvosta zvieraťa, ktoré prechádza priamo pred kamerou a to veľmi rýchlo. Senzor pracuje na základe piatich detekčných zón a zaberá tak celú oblasť zachytávania kamery. Tým pádom sa kamera spustí skôr a čas na zachytenie sa až zdvojnásobuje v porovnaní s klasickým zachytávaním väčšiny kamier. Trriger Speed/ Battery Life -  kamera je vybavená vypínačom s dvoma nastaveniami, jedno pre rýchlejšie zachytenie obrázkov, druhé pre predĺženie životnosti batérií. Tento vypínač môžete použiť bez potreby zásahu do menu kamery. Nastavenie rýchleho zachytenia bolo navrhnuté pre miesta, kde zvieratá len rýchlo prechádzajú pred kamerou, ktorá má limitované množstvo času pre zachytenie obrázka, je to napríklad na chodníkoch. Nastavenie šetrenia batérií umožňuje zanechať kameru na vzdialenom mieste až po dobu viacerých mesiacov a to bez použitia solárneho panelu alebo externého prívodu energie. Fotopasca Leaf River Vám bude aj pri plnej karte stále zaznamenávať aktivitu na počítadle. Viewing Screen - kamery vám ponúkajú zabudovanú zobrazovaciu obrazovku, ktorá je určená pre ľahšiu navigáciu v menu kamery. Pomocou tejto obrazovky môžete vymazať alebo prezerať vaše obrázky bez potreby externej pomôcky pre zobrazovanie. Tiež môžete využiť zoom obrázkov a pomocou až 4-násobného zväčšenia si môžete na obrázkoch zblízka prezerať dátum a čas.

Maximalizujte Vaše šance pomocou lepších nočných obrázkov s infračerveným prísvitom a videí s dvakrát až štyrikrát väčším osvetlením s externým prísvitom, ktoré možete pripojiť ku fotopasci až 4. Každý má svoje napájanie.

Tovar bol vyložený na predajni a výstave, bol predvádzaný zákazníkom, dá sa ale povedať, že tovar je nepoužívaný, avšak môže niesť známky používania. Tovar je bez záruky, preto je vo výraznej zľave.

Zaznamenáva statický obrázok s rozlíšením 5-7 Mpx farebne
Veľkosť fotografií          2650x1920 alebo 3200x2650
Veľkosť videa 320x240 pixelov / VGA640 x 480
Rýchlosť záznamu videa

320x240 – 35 snímkov/sek.,

640x480 – až 30 snímkov/sek.

Rýchlosť spúštania sa menej ako 1 s
Formát súborov JPG / AVI / ASR
Interval medzi záznamami 1 - 90 minút 
Dĺžka videa Nastaviteľná 0-60 sekúnd
Sekvencia fotiek na jeden poplach 1-3 okamžite
Pracovná teplota -20°C až +60°C
Pamäťová karta SD karta do 2 GB – odporúčame objednať
Zachytáva vzdialenosť cez deň neobmedzene, v noci viac ako20 metrov + možnosť externého prísvitu
Objektív F = 3.0 ICR záber cca 38°
Napájanie 3 x C batéria a 4 D batéria
Zobrazenie nízkeho stavu batérie cez led diódu Áno
Zobrazenie plnej karty cez led diódu Áno + záznam pohybov aj pri plnej karte
TV - out auto PAL/NTSC
PIR nastaviteľná citlivosť senzora postupne
Odolné tečúcej vode a vlhku! Áno - vzduchotesnosť
Nastavenie Priamo v tele 2x displej + repro na prezeranie
Časovač aktivity/neaktivity Nočný/denný/nonstop
Automatické nastavenie výkonu INFRA Áno
Zvuk Áno – vysoká kvalita a citlivosť

Recenzie produktu Fotopasca LEAF RIVER IR-7SS - predvádzacia

Hore