Fotopasca WILDGAME M10

Kategória: Fotopasce
Kód produktu: PO957
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.

KRÁČAJTE S DOBOU! www.FOTOPASCE.sk VÁM PRINÁŠA EXKLUZÍVNU NOVINKU NA SLOVENSKOM TRHU - EXTRA VÝKONNÉ FOTOPASCE S WIFI PRENOSOM DÁT!

Fotopasca od najrýchlejšie sa rozvíjajúceho výrobcu WILDGAME, ktorého IBO POĽOVNÍK exkluzívne zastupuje pre SR a ČR. WIFI Fotopasca WILDGAME IR10X Puls je INOVATÍVNE monitorovacie zariadenie. Túto absolútnu novinku Vám exkluzívne prináša len www.FOTOPASCA.sk. Táto 10 megapixelová Wifi kamera do prírody je kvalitné digitálne pozorovacie zariadenie s 90 vysoko výkonnými diódami infračerveného prísvitu s dosvitom až 27 metrov. Pohybové čidlo má dosah 18 metrov. WIFI Fotopasca WILDGAME IR10X Puls má dosah WIFI 100-150 metrov. Táto wifi stromová kamera je vybavená tzv. systémom QuickDraw, ktorý zaistí, že Vám neunikne ani ten najmenší detail! Plnofarebný 2,75x2" TFT displej, možnosť nahrávať video cez deň i v noci a externá batéria. To je len minimum z toho čo Vám ponúka WIFI Fotopasca WILDGAME IR10X Puls. Špičkové fotografie na ktoré sa nebudete vediet vynadívať majú stále rozlíšenie: 10 MPx - 3648x2736 / 8 MPx - 3264x2448 / 5 MPx - 2592x1944. Kvalitné video má rozlíšenie: 640x480 pri 30 fps alebo 320x240 pri 30 fps. Fotopascu je možné pripojiť USB káblom, ktorý je súčasťou dodávky. Wifi fotopasce WILDGAME IR10X Puls sú napájané zo 6V batérie (je súčasť balenia) a akceptujú 16 GB SD karty ( nie je súčasť balenia) ODPORÚČAME OBJEDNAŤ!

Vlastnosti:

WIFi prenos na komunikáciu s fotopascou. Je možné sa pohodlne pripojit k fotopasci pomocou wifi modulu s hocijakým zariadením s wifi komunikáciou. Pripojte sa s Ipod, s notebookom a pohodlne sťahujte záznamy bez toho aby ste museli byť fyzicky pri fotopasci, alebo fotopascu prezradiť.
Komunikácia wifi je možná až do 100-150 metrov. Vhodné pre meské polície, ornitológov, ochrana domov, fariem, rybníkov. Pohodlne sťahujete zábery z pohodlia vášho domova, auta, alebo stanovišťa.

  • Funguje ako štandardné fotopasce, ktoré poznáte
  • Pripojiteľnosť WiFi, s voliteľným WiFi modulom YN1
  • Nadštandardné (90 kusov) vysoko výkonné diódy infračerveného blesku s vysokou intenzitou
  • Dosah blesku až 27 metrov
  • Zachytáva video cez deň aj v noci
  • Statické obrázky v rozlíšení až 10,0 MPx
  • Extra veľký 2,75x2" plne farebný TFT displej
  • QuickDraw ™ systém trojitý PIR
  • balenie obsahuje dobíjaciu 6V batériu a USB kábel


Recenzie produktu Fotopasca WILDGAME M10

Hore