Fotopasca WILDGAME W8X 8 mpx
Zľava 7%

Fotopasca WILDGAME W8X 8 mpx

Kategória: Fotopasce
Kód produktu: PO956
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.
  • 8,0 megapixelov
  • 14 metrov dosah neviditeľného infra prísvitu, 36 LED diód
  • Možnosť pripojenia 16GB SD kartu

Čo si môžete vychutnať okrem perfektných záberov z Vašej 8 mpx fotopasce je ešte cena, ktorá robí vynikajúcu poľovnícku kameru veľmi atraktívnu.Fotopasca od najrýchlejšie sa rozvíjajúceho výrobcu WILDGAME, ktorého IBO POĽOVNÍK exkluzívne zastupuje pre SR a ČR. Veľký vstavaný LCD displej ponúka potrebné nastavenia a veľmi prehladnú kontrolu parametrov, intuitívne nastavovanie za veľmi priaznivú cenu. Fotopasca robí ostré fotografie veľmi rýchlo - do 1,1 sekundy, videá až do 30 sekúnd.

Veľmi kompaktné telo až miniatúrne telo. Zadná strana fotopasce je protišmikovo upravená a ako prvá fotopasca má zadnú stranu ohnutú - prispôsobenú k tvaru stromu. Napájanie 4, alebo 8 AA batérii, vodotesné telo, možnosť externého napájania. Dokáže robiť fotky a ihneď ich cez USB prenášať do PC.

Ukazovateľ zhotovených záberov a zostávajúcich, záznam teploty, v balení veľmi praktické gumenné popruhy s háčikmy na perfektné uchopenie. On-board batéria udrží vždy Vaše nastavenia dátumu a časuBungee káble dodávané pre zabezpečenie kamery ku stromu.

Recenzie produktu Fotopasca WILDGAME W8X 8 mpx

Hore