WIFI Fotopasca WILDGAME X10 mini - predvádzacia WIFI Fotopasca WILDGAME X10 mini - predvádzacia 1
Zľava 70%

WIFI Fotopasca WILDGAME X10 mini - predvádzacia

Kategória: Fotopasce
Kód produktu: PO958
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.

Kamera do prírody od najrýchlejšie sa rozvíjajúceho výrobcu WILDGAME, ktorého IBO POĽOVNÍK exkluzívne zastupuje pre SR a ČR. WIFI Fotopasca WILDGAME X10 mini je INOVATÍVNE monitorovacie zariadenie. Túto absolútnu novinku Vám exkluzívne prináša len www.FOTOPASCA.sk. Wildgame Inovatívna fotopasca s rozlíšením 10 MPx a WIFI pripojením s dosahom 100-150 metrov, je spoľahlivá kvalitná digitálna fotopasca s infračerveným prísvitom a voliteľným WIFI modulom YN1 (predáva sa samostatne). WIFI stromová kamera WILDGAME X10 min je vybavená 36 vysokovýkonnými diodámi infračerveného blesku s dosahom až 15 metrov. Rýchle spúštanie, možnosť zachytávať video cez deň aj v noci, 10 MPx statické snímky a 1,9X1.4 " LCD obrazovka. To je rad vlastností, ktorými sa pýšia WIFI fotopasce WILDGAME X10 mini. Fotopascu je možné pripojiť aj pomocou USB kábla (súčasť balenia). WIFI Fotopasca WILDGAME X10 mini je napájaná pomocou 8 AA batérií (nie je súčasť balenia) a akceptuje 16 GB SD kartu (nie je súčasť balenia) ODPORÚČAME OBJEDNAŤ!

Tovar bol vyložený na predajni a výstave, bol predvádzaný zákazníkom, dá sa ale povedať, že tovar je nepoužívaný, avšak môže niesť známky používania. Tovar je bez záruky, preto je vo výraznej zľave.

Vlastnosti:

WIFi prenos na komunikáciu s fotopascou. Je možné sa pohodlne pripojit k fotopasci pomocou wifi modulu s hocijakým zariadením s wifi komunikáciou. Pripojte sa s Ipod, s notebookom a pohodlne sťahujte záznamy bez toho aby ste museli byť fyzicky pri fotopasci, alebo fotopascu prezradiť.
Komunikácia wifi je možná až do 100-150 metrov. Vhodné pre meské polície, ornitológov, ochrana domov, fariem, rybníkov. Pohodlne sťahujete zábery z pohodlia vášho domova, auta, alebo stanovišťa.

  • Funguje ako štandardné fotopasce, ktoré poznáte
  • Pripojiteľnosť WiFi, s voliteľným WiFi modulom YN1
  • 36-ks diód  výkonného infračerveného prísvitu s dosahom až 15 m
  • Zachytáva video cez deň aj v noci
  • Statické obrázky v ruzlíšení 10,0 MPx
  • 1,9X1.4" modrá obrazovka LCD
  • Rýchle spúšťanie
  • balenie obsahuje aj USB kábel

Výhody: spoľahlivá, kvalitná, odolná, kvalita za rozumnú cenu

 

Recenzie produktu WIFI Fotopasca WILDGAME X10 mini - predvádzacia

Hore