Super cena
Mega výkon

Pílka SILKY Bigboy 2000 Outback Edition 360-6,5

Kategória: Pílky SILKY
Kód produktu: KSI75436
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
112.50 € s DPH

Dokonalá profesionálna pílka pre poľovnícke, outdoorové a bushcraftové aktivity

Dokonalá profesionálna skladacia pílka Silky Bigboy 2000 Outback Edition prekonáva všetky očakávania poľovníkov, zálesákov a outdoorových nadšencov. Hľadáte najkompaktnejšiu a najuniverzálnejšiu pílku? Práve ste ju našli. Táto píla s elegantným dizajnom poskytuje mimoriadny výkon. Vďaka hrubému a pevnému pílovému listu je Bigboy 2000 Outback Edition 100% outdoorová.

Silky naniesli na celú čepeľ vrátane zubov čierny povlak jedinečnej zmesi cínu a niklu. Tým je zaručená veľmi dlhá životnosť čepeleneuveriteľný rezný výkon, a to nielen v dreve, ale aj pri pílení kostí. Vďaka tmavej nereflexnej farbe je táto píla vhodná najmä pre taktické operácie.

Zahnutá čepeľ bez námahy „zahryzne“ do dreva a udrží pílu v reze. S dĺžkou čepele 36 centimetrov máte veľký dosah a môžete ľahko rezať kmene až do priemeru 18 centimetrov. Čepeľ sa dá jednoducho sklopiť a rozložiť pomocou aretačného tlačidla a má dve rôzne polohy pílenia. Túto pílu používajte oboma rukami, aby ste dosiahli mimoriadnu reznú silu.

"Arborová" kompozitná rukoväť je vyrobená zo zmesi dreva a plastu, čím poskytuje hrejivý a pohodlný úchop a vynikajúce ovládanie. Pocit je o niečo tvrdší ako klasická rukoväť GOM od Silky, ale ponúka viac priľnavosti s mastnými látkami.

Vezmite si túto pílu so sebou, nech ste kdekoľvek. Bigboy 2000 Outback Edition je kompaktná, ľahká a štandardne sa dodáva s nylónovým puzdrom na zips. Vnútro puzdra je pokryté ochranným povlakom, ktorý sa taktiež ľahko udržuje čistý.

Zuby na pílkach Silky vydržia ostré 3x dlhšie v porovnaní s bežnými pílami a nemusíte ich brúsiť. Ak chcete vyčistiť pílový list od živice, použite napríklad jemné rozpúšťadlo a následne pretrite handričkou s kvapkou oleja. Pokiaľ pílu nepoužívate, uistite sa, že je vždy suchá. Skladujte pílu na suchom mieste, najlepšie v pevnom puzdre alebo vo vhodnom puzdre.

  • 100% outdoorová pílka
  • Ideálna na rezanie kostí, čerstvého dreva aj suchého dreva
  • Prémiová dobrodružná píla
  • Vyrobené v Japonsku - od roku 1919
  • Autentická prémiová japonská oceľ

Dĺžka čepele: 360 mm (do Ø 180 mm)

Zuby: Mimoriadne veľké (6,5 zubov na 30 mm)

Rozložené rozmery v rozloženom stave: 760 x 90 x 20 mm

Rozložené rozmery v zloženom stave: 405 x 80 x 20 mm

Hmotnosť: 478 g

Recenzie produktu Pílka SILKY Bigboy 2000 Outback Edition 360-6,5

Anonym
Tato pila je absolutní Cater porážím s ní soušky jedna radost. Zatím je to nejlepší ruční mechanická pila jakou znám. Určitě neprohloupí nikdo z vás kdo si jí koupí !!!

Hore